logo

Zimowa wyprzedaż w Reserved, Sinsay, Stradivarius, Zara, H&M - lista wyprzedaży w sieciówkach

27gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zimowa wyprzedaż w Reserved, Sinsay, Stradivarius, Zara, H&M i innych sieciówkach trwa w najlepsze! Na jakie rabaty możecie liczyć w tym roku podczas sezonowych obniżek? Jakie znane sklepy ogłosiły przeceny? Sprawdźcie naszą listę!

Reklama

Zimowa wyprzedaż w Reserved, Sinsay, Stradivarius, Zara, H&M już trwa!

Po Black Friday, który oficjalnie rozpoczyna okres przedświątecznych zakupów, odliczamy zwykle czas do kolejnych, wielkich wyprzedaży i sezonowych obniżek kolekcji jesienno-zimowej. Większość wyprzedaży startuje dopiero po świętach Bożego Narodzenia, jednak jeszcze przed Wiglią w niektórych sklepach mogliście już mogli natrafić na sezonowe obniżki i przeceny. Wyprzedaż w Reserved, Sinsay, Stradivarius, Zara, H&M i innych, dobrze Wam znanych sieciówkach na kolekcję jesień-zima rozpoczęła się tuż przed lub zaraz po świętach, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną listę z promocjami.

Szukacie informacji wyłącznie o wyprzedaży w Reserved? Zajrzyjcie do naszego najnowszego tekstu - Reserved: wyprzedaż zimowa do -50%.

Wyprzedaż w Reserved i nie tylko...

Wyprzedaże to dla smartshopperów i miłośników zakupowych okazji, szansa do buszowania po sklepach w poszukiwaniu najlepszych, wyprzedażowych perełek. Jeżeli podobnie jak my uwielbiacie zakupy w sieciówkach, wyprzedaż w Reserved i innych sklepach są dla Was! Doskonale wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na pierwsze wieści dotyczące zimowych wyprzedaży 2018/2019 w sklepach i sieciówkach. Te pojawiły się w większości tuż po świętach. My także nie mogliśmy doczekać się startu pierwszych promocji, ale teraz wyprzedaż w Reserved i innych sklepach rozkręca się na dobre. Niektóre sieciówki pogłębiły już nawet swoje obniżki i zwiększyły wyprzedażowe rabaty.

Wyprzedaż Reserved

Oczywiście wyprzedaż w Reserved to nie jedyna okazja do oszczędzania w tym czasie. Pozostałe sieciówki, a także sklepy z odzieżą, obuwiem, kosmetykami, biżuterią, wyposażeniem domu czy elektroniką także ogłosiły przeceny. Listę zimowych wyprzedaży 2018/2019 znajdziecie w naszym osobnym artykule. Tam na bieżąco dodajemy do spisu kolejne marki czy informujemy Was o pogłębieniu wyprzedażowych rabatów.

Wyprzedaż w Reserved, Sinsay, Stradivarius, Zara, H&M - lista promocji w LPP i Inditex

Aktualizacja 07.01

  • Cropp: do -75% (pogłębiona)
  • House: do -77% (pogłębiona)
  • Mohito: do -70% (pogłębiona)
  • Reserved: do -70% (pogłębiona)
  • Sinsay: do -70% (pogłębiona)
  • Bershka: do -70% (pogłębiona)
  • Pull&Bear: do -60% (pogłębiona)
  • Stradivarius: do -60% (pogłębiona)
  • ZARA: do -50%

Zimowych wyprzedaż w Reserved i innych sieciówkach:

Podobnie, jak my, nie mogliście już doczekać się zimowych wyprzedaży? Jesteście naprawdę spragnieni rabatów i zakupowego szaleństwa? Wiemy, w których jeszcze sklepach uda Wam się oszczędzić na swoim zamówieniu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close