logo

Zgarnij voucher 150 zł na bilety PLL LOT - tylko na Redcoon.pl!

23lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Śledzisz wszystkie nowinki technologiczne i lubisz być na czasie, ale zawsze przed zakupem nowego smartfonu czy tabletu przeszukujesz sieć w poszukiwaniu najlepszych promocji? Skorzystaj z okazji na Redcoon.pl, kup smartfon z wysokim rabatem i leć w podróż ze zniżką 150 zł!

Reklama

Podróżuj samoLOTem z Samsung!

Samsung LOT promocja Redcoon

Jeżeli jesteś wiernym użytkownikiem marki Samsung, kochasz zielonego stworka zwanego Androidem i zastanawiasz się nad zmianą swojego smartfonu na lepszy model lub zakupem tabletu to nie tylko możesz na nich oszczędzić nawet 800 zł czy 900 zł, ale również otrzymać voucher o wartości 150 zł na bilet lotniczy do wykorzystania w Polskich Liniach Lotniczych LOT (z promocji są wyłączone loty krajowe).

Promocja trwa do 15 marca lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje na wybrane modele telefonów i tabletów marki Samsung, które znajdziecie na tej stronie. Są one oznaczone specjalną etykietą "Kup i leć". I tak na przykład za smartfon Samsung Galaxy S6 G920F zamiast 2999 zł zapłacicie 2099 zł, a do tego otrzymacie voucher na swoją wymarzoną podróż! Jaki kierunek wybierzecie? :-) Już nie możemy doczekać się Waszych relacji z wakacji! Podzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach!

Odbierz swój voucher!

Promocja LOT Samsung

Jeżeli zdecydujesz się na zakup jednego ze smartfonów lub tabletów marki Samsung biorących udział w akcji promocyjnej maksymalnie do 15 marca, otrzymasz zniżkę 150 zł na loty:

  • po zakupie na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomość z kodem promocyjnym
  • później pozostaje Ci już zadzwonić na infolinię PLL LOT (maksymalnie do 30.04.2017) żeby aktywować swoją zniżkę na dowolny lot zagraniczny

Data ważności vouchera to aż 12 miesięcy od dnia odbioru, więc naprawdę warto! Po drodze czeka długi weekend majowy, wakacje, Boże Narodzenie i ferie zimowe, także okazji do wyjazdu będzie sporo!

Promocja dostępna na Redcoon.pl to nie lada gratka dla wszystkich, którym zależy na naprawdę dobrym sprzęcie mobilnym, ale przecież akcji w sklepach RTV i AGD jest znacznie więcej. W niektórych dostępne są zniżki na wybrane produkty, z innych przy zakupie zestawów możecie naprawdę sporo oszczędzić. Warto więc łapać te promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close