logo

Zgarnij nawet 30 zł rabatu na PizzaPortal!

18sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mamy promocję dla wszystkich pizzożerców i nie tylko! Jeszcze do 31 stycznia możecie zgarnąć rabaty na zamówienie w serwisie PizzaPortal. Jak otrzymać kod rabatowy o wartości nawet 15%? Zobaczcie!

Reklama

PizzaPortal to jeden z najpopularniejszych serwisów, który daje Wam możliwość zamawiania ulubionego jedzenia online z dostawą do domu. Łatwo, szybko i tanio! Poza kodami rabatowymi do wybranych restauracji, które znajdziecie na stronie w zakładce "kupony rabatowe", do końca stycznia możecie zgarnąć dodatkowe zniżki i to na wszystkie restauracje!

Kod rabatowy 5% na zamówienie w PizzaPortal

PizzaPortal promocje

Z jednej zniżki możecie skorzystać już teraz bez szczególnych dodatkowych wymagań. Jedynym warunkiem jest kwota zamówienia - minimum 20 zł. Po wybraniu restauracji oraz dania za min. 20 zł w dowolnym mieście, wystarczy już tylko, że w koszyku z zamówieniem podacie kod rabatowy: POLECAJ i wartość Waszego zamówienia zostanie obniżona o 5% (kod ważny do 31.01.2017). Ale to nie wszystko!

Poleć znajomym i odbierz 30 zł!

Po dokonaniu zamówienia na stronie PizzaPortal z użyciem kodu rabatowego POLECAJ, po skończonej transakcji, otrzymacie kolejny kod na swój adres e-mail, tym razem upoważniający do zniżki aż 15%. Wystarczy, że przekażecie go swoim znajomym, Ci dokonają zamówienia przez PizzaPortal 15% taniej, a Wy otrzymacie 10 zł rabatu na kolejne zamówienie! Nie, nadal to nie wszystko! :-) Łącznie możecie zgarnąć aż 30 zł bonusu za zamówienia znajomych, którzy i tak kupią swoje jedzenie online 15% taniej. Zyskują oni i Wy!

Z tych zniżek mogą skorzystać nie tylko pizzożercy, ponieważ na PizzyPortal, wbrew nazwie, zamówicie nie tylko pizzę! Na co dzisiaj macie ochotę? Chińszczyzna, burger, sushi, a może domowa kuchnia polska? Zamówcie swój obiad lub kolację bez wychodzenia z domu za pomocą serwisu PizzaPortal.

Inne zniżki na jedzenie

PizzaPortal to oczywiście nie jedyny serwis, dzięki któremu zamówicie jedzenie bez wychodzenia z domu z rabatami. Przygotowaliśmy dla Was jeszcze inne pyszne promocje i rabaty w sklepach spożywczych. Korzystając z tych zniżek zamówicie swoje jedzenie lub sami przygotujecie coś smacznego w domu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close