logo

Zgarnij gadżet niespodziankę od nju mobile!

23sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od dawna zastanawiasz się nad zmianą swojego operatora telefonii komórkowej? Chcesz zmniejszyć swoje rachunki? Zacznij korzystać z usług nju mobile i odbierz gadżet w prezencie!

Reklama

Jeżeli uważasz, że płacisz za swój abonament komórkowy za dużo, w telewizji i internecie nieustannie wyświetlają Ci się reklamy, które kuszą bardzo atrakcyjnymi ofertami i uważasz, że najwyższy czas żeby skorzystać z jednej z nich - w nju mobile dostaniesz nie tylko wszystko bez limitu i 10 GB internetu za nie więcej, niż 29 zł, ale także gadżet w prezencie. Postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się ofertom tej sieci komórkowej i sprawdzić, czy to naprawdę się opłaca.

Wszystko za nie więcej niż 29 zł

Od jakiegoś czasu nju mobile podbija polski rynek. Wszystko za sprawą atrakcyjnej oferty, która jest naprawdę bardzo konkurencyjna. W nju z rachunkiem za maksymalnie 29 zł możecie otrzymać w pakiecie:

nju mobile oferta gdżet do zamówienia

  • internet w roamingu UE: 1,46 GB
  • internet w kraju: 10 GB
  • rozmowy komórkowe i na stacjonarne w kraju i w roamingu UE bez limitu
  • SMSy i MMSy w kraju i w roamingu UE bez limitu

To naprawdę bardzo atrakcyjna oferta względem wiodących telefonii komórkowych na rynku. Podana cena jest kwotą maksymalną, to oznacza, że jeśli będziecie chcieli zmniejszyć pakiet internetu lub SMSów czy MMSów - zapłacicie mniej. W przypadku, kiedy przekroczony zostanie limit podanych danych, zostaną Wam naliczone dodatkowe opłaty (cenniki znajdziecie na stronie nju mobile), jednak podstawowe 10 GB to na tyle dużo, że musielibyście się bardzo postarać żeby to wykorzystać :-)

Jak możecie skorzystać z oferty? Nie musicie nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że wejdziecie na stronę nju mobile, klikniecie w przycisk "nju z rachunkiem", wybierzecie interesującą Was ofertę i wypełnicie formularz. Umowa zostanie przesłana do Was kurierem :-) 

W nju mobile skorzystacie nie tylko z atrakcyjnej oferty abonamentowej lub na kartę, ale również internetu mobilnego. Za maksymalnie 29 zł otrzymacie 40 GB na pełnej prędkości. Co oznacza słowo "maksymalnie"? Jeśli nie wykorzystacie całego pakietu - zapłacicie mniej. Decydując się na jedną z tych opcji, dodatkowo czeka na Was niespodzianka od nju mobile!

Jak odebrać gadżet od nju mobile?

nju mobile oferta gdżet do zamówienia

Jeżeli cena ofert nju mobile z rachunkiem lub nju internetowy Was skusi i do końca sierpnia (31.08.2017) zamówicie jeden ze wspomnianych pakietów, możecie odebrać gratis do zamówienia. Jak to zrobić? Bardzo prosto!

  • wejdźcie na stronę z ofertą
  • w kroku nr 2 wpiszcie numer zamówienia

i gotowe! Losowo wybrany gadżet zostanie do Was wysłany na adres wskazany w zamówieniu. W ramach niespodzianki będziecie mogli dostać: pendrive 8 GB, głośnik bluetooth, selfiestick, etui na tablet, maskotkę nju mobile, kubek i wiele innych gadżetów.

My także mamy dla Was coś ekstra! 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close