logo

Zgarnij 100 zł na zakupy w TESCO!

06lip 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czy można połączyć przyjemne czynności, takie jak grillowanie, z wygrywaniem pieniędzy do TESCO? Można :) Podpowiadamy jak to zrobić.

Lato to najlepszy czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Ciepłe dni oraz wieczory najlepiej spędzać na świeżym powietrzu. Przy okazji można zorganizować grilla ;-) W Grillowym Pomocniku TESCO codziennie pojawią się korzystne oferty na produkty spożywcze, które warto wrzucić na ruszt. Przy okazji, dodawane są tam także przepisy na dania z grilla - zarówno te tradycyjne, jak i oryginalne.

Specjalnie dla miłośników grilla są udostępniane również praktyczne porady, na przykład: Jak wędzić na grillu? Jak zrobić kechup/musztardę? Jak grillować mięso, a jak warzywa? I wiele, wiele innych. Zapoznając się z tym artykułem do końca, poznasz natomiast odpowiedź na nieco inne pytanie: jak zgarnąć bon o wartości 100 złotych do TESCO?

Zadania konkursowe w TESCO

Od 1 lipca możemy wziąć udział w konkursach udostępnianych na Grillowym Pomocniku TESCO. Zadania konkursowe można było rozwiązywać już w maju i czerwcu, a na lipiec mamy nowy zestaw "zleceń", dzięki którym można zgarnąć bon o wartości 100 złotych na zakupy w TESCO. Na wykonanie niektórych zadań ma się 3 dni, na inne trochę więcej. Konkursy wymyślane są nie tylko przez znaną sieć hipermarketów, ale także przez Ambasadorów TESCO.

Paulina Wnuk zachęca do stworzenia własnego zestawu grillowego. Odpowiedzi należy pozostawiać w komentarzu pod Facebookowym postem:

Tomek Czajkowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym należy napisać z czego powinien składać się grillowy niezbędnik. Do podobnego działania zachęca Kinga Gutowska, do której należy przesyłać pomysł na idealny rodzinny, grillowy niezbędnik. Prawie jak Perfekcyjna Pani Domu, Maria Banach szuka perfekcyjnych zestawów. Wejdź na Grillowego Pomocnika TESCO i sprawdź szczegóły!

To jak? #widzimysienagrillu! :) Nie zapomnij również o innych promocjach na pyszne jedzenie:


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close