logo

Zestawienie promocji największych sieci komórkowych

14mar 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jaki operator sieci komórkowej oferuje najlepsze promocje? Zobaczcie nasze zestawienie największych operatorów. Znajdziecie tu między innymi promocje Play, Orange, Plus czy Heyah.

Reklama

Jakie macie pierwsze skojarzenie z wyrażeniem "sieć komórkowa"? Czy myślicie rzeczywiście o tej niezbędnej (już teraz) do życia technologii, czy przed oczyma ukazuje się Wam prawdziwa sieć i telefony komórkowe, czy może od razu w głowie pojawia się nazwa jakiegoś operatora? Dziś będziemy porównywać oferty tych ostatnich - czyli znanych na rynku operatorów sieci komórkowych. Ich cenniki możecie rzeczywiście znaleźć i porównać na wielu stronach internetowych. Ale czy będziecie musieli przeczesywać Internet w poszukiwaniu porównania oferowanych przez nich promocji? NIE! Promocje najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych znajdziecie w tym artykule ;-)

Sieci komórkowe - promocje

Tanie połączenia, SMS-y za grosze, często także nielimitowane połączenia - takie oferty chyba już nas nie zaskakują, ponieważ są codziennością w ofertach operatorów sieci komórkowych. Tym, co w ostatnim czasie najbardziej potrzebują konsumenci, jest...INTERNET. Według raportu TNS Global z 2015 roku, dziennie korzystamy z sieci na smarftonie około 2 godziny. I w tym zakresie sieci komórkowe próbują przebić konkurentów swoją ofertą. Postanowiliśmy sprawdzić kto oferuje promocje związane z internetem. Sprawdźcie nasze zestawienie najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych i ich internetowych promocji.

Internet w promocji?

Operator sieci komórkowej* Promocja
Heyah Facebook i Whats App Czat bez limitu
NJU Mobile Im dłużej, tym lepiej:
6 miesięcy - 2x więcej Internetu
12 miesięcy - 2,5x więcej Internetu
24 miesiące - 3x więcej Internetu
Orange 2x więcej Internetu - dodatkowy pakiet danych ważny przez 3 miesiące
Play Rok internetu za darmo (oferta na kartę - co miesiąc 1 GB internetu gratis)
Plus Premia 1 GB za doładowanie; przyznawana do maksymalnie 5 doładowań (oferta na kartę - min. kwota doładowania: 20 zł)
Można ponadto otrzymać darmowy starter z aż 6 GB internetu!
T-mobile Promocja: od 5GB (zamisdt 3 GB) do aż 10 GB zamiast 7GB
Virgin Mobile 10 GB internetu dla przenoszących numer

* Kolejność alfabetyczna według nazwy.

Jak podoba Wam się zestawienie promocji operatorów sieci komórkowych? Która oferta jest dla Was najbardziej korzystna? Mamy nadzieję, że takie porównanie promocji na internet pozwoli Wam zdecydować na ofertę najbardziej odpowiadającą na Wasze oczekiwania. Pamiętajcie jednak, że promocja na internet to nie wszystko! Operatorzy sieci komórkowych oferują także wiele innych rozwiązań. Ale jeśli czytacie ten tekst ze swojego smartfona, to chyba wiemy co liczy się dla Was najbardziej ;-)

Jeśli oprócz zniżek na internet szukacie także promocji na inne produkty codziennego użytku, zerknijcie na listę naszych kuponów do najpopularniejszych sklepów:

I zakupy stają się przyjemniejsze!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close