logo

Zdobądź 20 tys. na kuchnię marzeń

08gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Święta to czas intensywnego pieczenia. Z tej okazji firma Polskie Młyny zachęca do zakupu jej produktu i wzięcia udziału w specjalnym konkursie. Na klientów czeka 100 nagród, których łączna wartość przekracza 100 tys. zł. Nagroda główna to 20 tys. zł na stworzenie kuchni marzeń. Odmień swoją kuchnie z Mąką Szymanowską i weź udział w loterii.

Wystarczy kupić opakowanie Mąki Szymanowskiej i zarejestrować kod znajdujący się w środku opakowania. Kod wysyłamy SMS-em pod numer 4321. Jego treść to maka.kod. Można także zarejestrować go za pomocą formularza, który znajduje się na stronie internetowej www.makaszymanowska.pl.

Taaaaka długa loteria

Loteria Polskie Młyny trwa od 16 listopada 2015 r. do 17 czerwca 2016 r. Zakup mąki i zgłoszenie kodu musi nastąpić do 25 marca 2015 r. Wtedy można wziąć udział w losowaniu 100 nagród. Oto one:

  • 5x robot wielofunkcyjny Thermomix
  • 95x maszyna do wypiekania chleba

Nagrodą główną jest wspomniane 20 tys. zł. na kuchnię marzeń. Nagrodzone zostaną aż 3 osoby. Dokładne terminy losowania znajdują się na 3 stronie REGULAMINU KONKURSU.

Loteria Szymanowska

Robot wielofunkcyjny i maszyna do wypiekania chleba sprawią przyjemność Tobie i Twojej rodzinie. Z nimi pieczenie i gotowania staną się bajecznie proste. Jeśli lubisz spędzać czas w kuchni, to loteria "Odmień kuchnie z Szymanowską" jest właśnie dla Ciebie.

Przepisy babci Szymanowskiej

Zachęcamy do zapoznania się z przepisami babci Szymanowskiej, które są publikowane na stronie Polskie Młyny. Jest to bardzo inspirujący blog. Dzięki niemu nauczysz się przygotować szybkie brownie i ciasto czekalodowe. Poznasz pomysły na przepyszną zupę z brokułami i skrzydełka z kurczaka po japońsku. Palce lizać!

Babcia Szymanowska blog

Kuchenne promocje

Czas zadbać o to, żeby Twoja lodówka wypełniła się świątecznymi pysznościami. Do tego potrzebne są odpowiednie akcesoria. Jak kupić je tanim kosztem? To proste, wystarczy przejrzeć naszą listę z aktualnymi przecenami. Do wyboru masz wiele sklepów, a w nich kuchenne przyrządy w korzystnych cenach. Bierzmy się do gotowania :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close