logo

Zbliża się zima i …. promocje w salonach samochodowych

11lis 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Marysia Junak

0

Jak co roku, gdy tylko rozpocznie się listopad można liczyć na to, ze salony samochodowe uraczą nas atrakcyjnymi zniżkami na najnowsze modele samochodów.

Często dostępne są też wyprzedaże bieżących roczników – niezależnie, na którą z promocji się zdecydujemy mamy pewność, że zyskamy naprawdę bardzo dużo. Na co zatem możemy liczyć w tym roku?

Rabaty przy zakupie w leasingu

Trzyprocentowy rabat dla klientów zdecydowanych na zakup modelu Mitsubishi Outlander przygotował jego producent. Samochód będzie można nabyć w cenie 83 990 zł. Warunkiem skorzystania z tego rabatu jest kupienie samochodu w ramach leasingu dostępnego w Santander Consumer Multirent. Producent samochodu przygotował również promocje na inne modele – Mitsubishi ASX 1,6 z roku 2013 oraz roku modelowego 2014, ale wyprodukowane jeszcze w 2013 r., będą tańsze o 12 000 złotych. Z kolei wersja diesel z silnikiem 1,8 z napędem na cztery koła będzie kosztowała mniej o 10 500 zł.

Kolejne modele, na które można uzyskać zniżkę to Sedan, Spotrback oraz Pajero – na ten ostatni można uzyskać zniżkę nawet o wartości nawet 20 000 zł. Ale nie tylko Mitsubishi przygotowuje takie promocje, z atrakcyjnych obniżek cenowych mogą również skorzystać między innymi miłośnicy Fiata oraz Renault. Już niedługo z pewnością swoje oferty przedstawią również inni producenci.

Tańsze samochody i nie tylko

Dzięki promocji, jaką przygotował Fiat Auto Poland każdy może sprawdzić stan swojego samochodu przed sezonem zimowym w atrakcyjnej cenie – dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasze auto sprawdzi się w kryzysowej sytuacji. Takie usługi są dostępne w ramach programu „Bezpieczna droga do zimowego szaleństwa”.

Za wszystkie usługi, jakie są dostępne w ramach programu każdy kto się na nie zdecyduje zapłaci 29 zł. Usługi skierowane są do właścicieli marek samochodów Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Jeep, Fiat Professional oraz Dodge. Akcja trwa do końca stycznia 2014 roku. Z usług oferowanych w jej ramach można skorzystać w Autoryzowanych Stacjach Obsługi w całej Polsce. Dodatkowo istnieje możliwość kupienia w atrakcyjnej cenie gadżetów takich jak kurtki, dywaniki i nakładki podłogowe – z upustem aż do 15%.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close