logo

Zbliża się Halloween i potworne promocje

29paź 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Marysia Junak

0

Halloween to typowa dla kultury amerykańskiej tradycja. Jednakże mimo skrajnych poglądów na ten temat coraz częściej celebrowane ono jest również w naszym kraju.

Halloween wykorzystywane jest szczególnie przez sklepy, które dużymi promocjami chcą zachęcić klientów do zakupów. Dla nas to bardzo dobra wiadomość, gdyż możemy skorzystać naprawdę z wielu okazji.

Potwornie atrakcyjne promocje i straszne rabaty

Jak to już zostało wiele firm i marek korzysta z kolejnej okazji na to by przyciągnąć klientów. Duże zniżki oferują sklepy ze sprzętem RTV i AGD. Przykładem może być MediaMarkt, którzy przygotował Takie Rabaty, że aż Strach. W ramach tej promocji przy wykorzystaniu kodu rabatowego można skorzystać z obniżek cen od 5%  do nawet 20 %. W promocji można zakupić duże AGD, sprzęt RTV, a także telefony. Najwyższy upust oferowany jest na tak zwane małe AGD. Pełna oferta wraz z informacją o rabatach znajduje się na stronie internetowej MediaMarkt. Kod rabatowy można wykorzystać do dnia 3.11.2013 r.

media markt promocje

Halloweenowymi promocjami kuszą również marki modowe. W sklepie internetowym schaffashoes.pl można skorzystać z rabatu do 30% oraz darmowej dostawy wybranego przez siebie towaru. Przy zakupie można przy zakupie należy podać hasło. Promocja ta również jest aktualna do 3.11.2013r. Również członkinie Club Esotiq będą zadowolone z promocji jaka została dla nich przygotowana – okazując w sklepie kod rabatowy przy zakupie za 150 zł otrzymają rabat w wysokości 50 zł. Promocja jest ważna do końca października.

schaffashoes kod

Z okazji Halloween taniej polecisz do Amsterdamu, Paryża, Rzymu i Zurychu

Promocję z okazji Halloween na swoje usługi przygotował Eurolot. Promocja na tanie loty do miast takich jak Amsterdam, Paryż, Rzym i Zurych trwa do 31.10.2013r. Promocja obejmuje bilety, które będą wykorzystane w okresie od 12 listopada do 19 stycznia przyszłego roku. Dla dzieci do 2 roku życia przewidziane są zniżki 10%, dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia przewidziano zniżkę w wysokości 33%.

Bilety można zarezerwować już w cenie 379 złotych w obie strony. Rezerwacji dokonywać należy na stronie eurolot.com. Loty odbywają się z lotnisk w takich miastach jak Rzeszów, Kraków i Gdańsk.

Więcej informacji tutaj: https://www.fly4free.pl/halloweenowa-promocja-w-eurolot-amsterdam-paryz-rzym-i-zurych-379-pln/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close