logo

Zara, Bershka, Stradivarius, Reserved - od kiedy wyprzedaże letnie 2019 w sieciówkach?

18cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Z niecierpliwością czekacie na wieści o rozpoczęciu letnich wyprzedaży w znanych sklepach odzieżowych? Wiemy już, kiedy sezonowe obniżki startują w sieciówkach! Zara, Pull&BearBershkaStradivarius, między innymi te marki już wkrótce ogłoszą przeceny. Podpowiadamy też, jak uzyskać wcześniejszy dostęp do wyprzedażowych okazji!

Reklama

Szał letnich wyprzedaży ogarnął już sklepowe witryny. W wielu sieciówkach ubrania z letniej kolekcji możecie kupić już w obniżonych cenach. Wciąż jednak w pozostałych dobrze Wam znanych sklepach należących do firm odzieżowych Inditex czy LPP wyprzedaże nie zostały jeszcze ogłoszone. To jednak zmieni się już wkrótce!

W naszym artykule o letnich wyprzedażach 2019 znajdziecie aktualną listę trwających sezonowych obniżek oraz przewidywane terminy rozpoczęcia przecen w kolejnych sklepach. Spis ten aktualizujemy i uzupełniamy na bieżąco, korygujemy także daty na podstawie newsletterów, informacji zamieszczonych bezpośrednio na stronach sklepów oraz na forach internetowych. Dziś mamy dla Was świetną wiadomość! Letnie wyprzedaże startują w markach odzieżowych holdingu Inditex! A jeśli jesteście zainteresowani wyprzedażami na odzież i obuwie sportowe podrzucamy Wam artykuł o wyprzedażach w sklepach Adidas, New Balance, 4F czy Reebok, informacje na ten temat znajdziecie w naszym osobnym tekście:

Letnie wyprzedaże w sieciówkach: Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius

Inditex to holding odzieżowy, pod którym działają takie sieciówki, jak: Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius. Właśnie w tych sklepach letnie wyprzedaże 2019 startują w czwartek 20 czerwca od godziny 20:00 w aplikacji mobilnej, a od 22.00 na stronie internetowej. Kolejnego dnia wyprzedaże otwarte będą także w sklepach stacjonarnych.

Letnie wyprzedaże w sieciówkach: Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius

To potwierdzona informacja - dziś marki te rozsyłały newslettery z taką wiadomością, a my podpowiadamy Wam, jak skorzystacie z wyprzedaży letniej w sklepach ZARA, Bershka, Stradivarius czy Pull&Bear dwie godziny wcześniej! 

Uzyskaj dostęp do wyprzedaży wcześniej niż wszyscy!

Nie chcecie czekać do 22:00 z zakupami? Dzięki aplikacji możecie uzyskać dostęp do niższych cen dwie godziny przed właściwym rozpoczęciem sezonowych obniżek w sieci Inditex. Jeżeli chcecie dwie godziny wcześniej zrobić zakupy korzystając z wyprzedażowych okazji, wystarczy, że skorzystacie z aplikacji mobilnej sklepów Inditex (jeśli już taką macie) lub pobierzecie ją na swoje urządzenie. I gotowe! :-)

ReservedHouseCropp, Mohito i Sinsay - kiedy start wyprzedaży?

Wiecie już, od kiedy warto zaglądać do Zary, Pull&Bear, Bershki i Stradivariusa. Letnia wyprzedaż trwa także od kilku dni w H&M. A kiedy sezonowe rabaty zostaną wprowadzone w pozostałych sieciówkach? Wyprzedaże do -50% w Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay w tamtym roku rozpoczęły sie 21 czerwca i przypuszczamy, że tak będzie również w tym roku.

W Reserved natomiast wyprzedaż do -50% w dziale dziecięcym wystartowała 19 czerwca :-)

Będziemy informować Was na bieżąco i aktualizować daty. A już teraz w każdym z tych sklepów możecie liczyć na przeceny, które wkrótce zostaną pogłębione i poszerzone. Możecie zatem wcześniej wybrać swoje perełki z kolekcji wiosna/lato i czekać aż zostaną przecenione w ramach wyprzedaży!

Źródło: http://www.reserved.com

Szukacie jeszcze więcej rabatów na odzież? A może przed wyjazdem na wakacje chcecie rozejrzeć się za nową walizką lub kosmetykami, które będą Wam potrzebne w podróży? Mamy dla Was zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close