logo

Zapłać kartą i zgarnij darmowy bon do Carrefoura

14kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jak robić zakupy, to w piątek i poniedziałek w Carrefourze. Dlaczego? Płacąc kartą kredytową Carrefour Visa możesz zyskać premię do 10% za zakupy w tym sklepie. Premia przyznawana jest w postaci e-Bonów, o wartości od 5 do 30zł.

Promocja dla wybranych

Carrefour to sklep obecny w większości polskich miast. Jego promocje czasowe są bardzo atrakcyjne: np. "1+1", gdzie po zakupieniu jednego produktu, drugi możemy mieć za 1 gr. Promocja, o której dziś piszemy, jest skierowana do tych klientów, którzy są posiadaczami karty kredytowej Carrefour Visa. Akcja trwa do 30 czerwca 2014 roku. Aby odebrać e-Bony Carrefour należy w wybrane dni tygodnia (poniedziałek i piątek) zrobić zakupy za min. 50 zł, płacąc za nie kartą Carrefour Visa i odebrać od kasjera bon. Wartość promocyjnego bonu jest uzależniona od wartości zakupów dokonanych za pośrednictwem karty - może sięgać od 5 do 30 zł. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach Carrefour - w każdym z nich można także zrealizować otrzymany wcześniej e-Bon.

Bony na paliwo

Posiadacze karty Carrefour Visa mogą korzystać także z innej promocji, polegającej na przyznawaniu premii do 2% za tankowanie na stacjach paliw Carrefour. Podobnie jak w przypadku premii za zakupy, także w tej akcji promocyjnej wartość bonusu wyrażanego w e-Bonach uzależniona jest od wartości zakupów. Otrzymany bon można wykorzystać w supermarkecie lub hipermarkecie Carrefour, jak również na stacji pali Carrefour.

Zamawianie karty

Jak możemy dowiedzieć się na stronie sklepu, karta kredytowa Carrefour Visa jest międzynarodową kartą płatniczą, którą można płacić wszędzie, gdzie honorowane są karty organizacji Visa. Za pomocą tej karty można także pobierać gotówkę z bankomatów. Obecnie kartę Carrefour Visa honoruje ponad 180 tys. placówek handlowych i usługowych w Polsce i na świecie. Chcąc zamówić taką kartę dla siebie, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie www.carrefour.pl/Home/uslugi/uslugi-finansowe/poznaj-karte.

Źródło: galeriehandlowe.pl

Poluj na okazje z GoDealla.pl

Każdego dnia na naszym blogu publikujemy cenne informacje, które zainteresują każdego smart shoppera. Bądź na bieżąco z naszymi artykułami, a na pewno nie przeoczysz żadnej gorącej okazji. Jeżeli zależy Ci na dotarciu do atrakcyjnej promocji lub dużego rabatu, odwiedzaj także GoDealla.pl/kupony gdzie publikujemy solidną dawkę świeżych zniżek;)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close