logo

Zanurz i wygraj, czyli pomysłowy konkurs Liptona

02lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Kup, zanurz i wygraj. Proste, prawda? W tym konkursie o wygranej dowiesz się zupełnie inaczej, niż w każdej innej loterii. Bo czy kiedykolwiek wcześniej wypatrywałeś pojawiającego się znaku na torebce herbaty?

Obserwuj torebkę

Chcesz dodać trochę ekscytacji czynności tak prozaicznej jak poranne popijanie herbaty? Dzięki nowemu konkursowi Liptona, każdy zaparzony kubek może być dla Ciebie solidną dawką emocji. Tym bardziej, że nagrodami jest aż 100 rowerów Cruiser, 1000 słuchawek Panasonik i 10 000 herbat Lipton Lemon Piramidki.

Co zrobić, by wziąc udział w nietypowej loterii? Przede wszystkim, trzeba kupić opakowanie promocyjne herbaty Lipton. Łatwo rozróżnicie je na sklepowej półce od innych, jest bowiem opatrzone dużym logo akcji i nagrodami, jakie można zgarnać. Konkurs trwa do 31.12.2014 roku.

O tym, czy wygrałeś, dowiesz się w momencie zanurzenia torebki herbaty w gorącej wodzie: pojawi się na niej symbol. Jeżeli go zobaczyłeś, nie ciesz się przedwcześnie ;) Nie każdy z nich wygrywa - jeżeli na torebce zobaczysz logo Liptona, oznacza to, że musisz spróbować raz jeszcze.

A oto symbole, które oznaczają, że wygrałeś:

Wygrałeś 1 ze 100 rowerów Cruiser. Do wyboru modele męskie lub damskie. "Jest to stylowy rower miejski, który charakteryzuje się szeroką kieorwnicą wzrorowaną na motycyklach."

 

 

 

Wygrałeś 1 z 1000 słuchawek Panasonic RP-DJS200. "Niezwykle głebokie basy i wysoką jakośc odtwarzanej muzyki zapewniają doskonałe przerworniki dźwięku."

 

 

 

Wygrałeś 1 z 10 000 herbat Lipton Lemon Piramidki. "Torebki o unikalnym kształcie piramidki podczas zaparzania pozwalają uwolnić wyrazisty smak, a także pełny kolor."

 

 

Jeżeli zobaczyłeś jeden z powyższych symboli, koniecznie zachowaj wygrywającą torebkę herbaty. Wraz z całym pudełkiem (z którego ta torebka została wyjęta) oraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą VAT) będzie dowodem Twojej wygranej. Regulamin konkursu,a także dalsze kroki, jakie powinieneś poczynić w przypadku wygranej, znajdziesz na stronie Organizatora.

Spożywcze ze zniżką

Kto czyta naszego bloga wie, że często piszemy o konkursach (wyłącznie tych najlepszych) dotyczących produktów spożywczych. Równie często przedstawiamy Wam promocje w e-sklepach, dzięki którym można zaoszczędzić na codziennych zakupach. Nie inaczej będzie dziś. Poniżej znajdziecie najlepsze zniżki na artykuły spożywcze. Może akurat uda Wam się kupić promocyjne opakowanie herbaty Lipton po niższej cenie? ;)

Zdjęcia do artykułu zostały zaczerpnięte ze strony Loterii: https://zanurziwygraj.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close