logo

Zamów jedzenie online z rabatem 20% - tylko na PizzaPortal

02lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jesteście prawdziwymi pizzożercami i kochacie ją w każdym wydaniu, o każdej porze, bez względu na okoliczności? Teraz na PizzaPortal zgarniecie aż 20% rabatu na swoje zamówienie w ponad 400 restauracjach!

Reklama

Pizza smakuje zawsze i wszędzie bez względu na wszystko: samotny wieczór przed telewizorem, impreza, wyjście z drugą połówką na obiad czy wieczór ze znajomymi i planszówkami. Prawie zawsze na pytanie "Co dzisiaj zamawiamy?" większość jednogłośnie odpowiada: PIZZĘ! Dlatego z pewnością będziecie zadowoleni ze zniżki, jaką ma dla Was PizzaPortal (i to nie tylko na pizzę).

Ulubione dania 20% taniej

Jedzenie z rabatem 20% na dowóz możecie zamawiać na PizzaPortal aż do końca lutego (28.02.2017) tyle razy, ile tylko chcecie korzystając z kodu rabatowego: SZAMA. Łączna pula zniżek to aż 50 tys. i jeżeli kupony się wyczerpią, taka informacja niezwłocznie pojawi się na stronie promocji.

Zniżką jest objętych ponad 400 restauracji w 8 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach Trójmiasta. Cały spis znajdziecie na stronie PizzaPortal.

Jak skorzystać z rabatu?

PizzaPortal rabat

Żeby zamówić jedzenie z dostawą do domu 20% taniej wystarczy, że:

  1. wybierzecie jedną z restauracji biorącą udział w promocji (są one oznaczone symbolem "-20%"), całą listę znajdziecie TUTAJ
  2. przy finalizacji zamówienia podacie kod rabatowy: SZAMA
  3. opłacice zamówienie online

Pamiętajcie, że rabat nie działa w przypadku wybrania opcji zapłaty przy odbiorze. Symbol "-20%" informujący o tym, czy dana restauracja bierze udział w akcji, znajdziecie obok informacji dotyczącej dostawy.

PizzaPortal rabat

Przepis na udany wieczór

Spotykacie się ze znajomymi, organizujecie imprezę, ale co zrobić, żeby ten wieczór był naprawdę udany? Po pierwsze, bez pizzy zapewne się nie obejdzie i tutaj z pomocą przychodzi Wam rabat od PizzaPortal :-) Po drugie, postawcie na kultowe gry, które wszyscy kochają! Twister, Monopoly czy Taboo to będzie strzał w dziesiątkę. GdziePromocja wie, gdzie szukać największych rabatów. Te specjalnie dla Was wypatrzeliśmy na stronie eMAG.

Gry planszowe promocja

Samotny wieczór w towarzystwie pizzy również może być bardzo udany. A do tego przyda Wam się kilka dodatkowych zniżek :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close