logo

Załóż Smart konto za 0 zł i odbierz bilet do Multikina gratis

06paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcielibyście płacić okrągłe 0 zł za prowadzenie konta, kartę, przelewy i wypłaty z bankomatów w całej Polsce? Teraz jest to możliwe. Wystarczy, że założycie zupełnie bezpłatnie nowe konto przez Internet. A poza brakiem opłat otrzymacie również bezpłatny bilet do kina i inne prezenty.

Reklama

Obecnie korzystanie z karty płatniczej oraz konta elektronicznego jest codziennością. Nie nosimy raczej dużej gotówki w kieszeni czy portfelu. Ale... zazwyczaj za przelewy lub wypłaty z bankomatów innych, niż bank, w którym posiadacie konto, są dodatkowo płatne. Mamy dla Was coś, co z pewnością Was zainteresuje! Darmowe konto w Bank Smart bez opłat i... jeszcze coś :)

Jak skorzystać z promocji?

Smart konto promocja

Do 31 października zupełnie bezpłatnie możecie założyć nowe konto bankowe, a w ramach podziękowania otrzymacie voucher o wartości 21 zł do sieci kin Multikino na dowolny seans, który wybierzecie :) Dodatkowo, jeśli z tej promocji skorzystają Wasi znajomi, do pakietu dołączone zostaną przekąski, które z pewnością umilą Wam kinowy seans :) Pod warunkiem, że jesteście pełnoletni, możecie szybko i bezboleśnie założyć konto przez Internet, więc nie musicie wychodzić z domu i tracić zbędnie czasu.

Co trzeba podać we wniosku? Przede wszystkim podstawowe dane osobowe jak w przypadku każdego zakładanego konta niezależnie od banku: imię, nazwisko, e-mail, telefon, pesel, seria i numer dowodu osobistego, data urodzenia.

Zanim zdecydujecie się na założenie nowego konta, zajrzyjcie do REGULAMINU i zapoznajcie się ze wszystkimi punktami.

Dla kogo promocja?

Z promocji "Smart Konto seans dla Dwojga" trwającej do 31 października mogą skorzystać wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i złożą wniosek o założenie konta dostępny na stronie promocji, a także zaakceptują wszystkie warunki regulaminu. Na pierwszych 500 osób, które złożą wnioski, czekają vouchery do Multikin na dowolnie wybrany seans :)

Okrągłe 0 zł opłat

Smart konto 0 opłat

Bilety do kina i dodatkowe przekąski to tylko miły dodatek! Najważniejsze jest to, że za Smart konto w Bank Smart nie będą pobierane żadne opłaty: ani za założenie konta, ani za jego prowadzenie, ani za kartę i przelwy, ani za wypłaty z bankomatów w całej Polsce!

Skoro kusimy Was biletami do kina, to pokusimy jeszcze innymi zniżkami na spędzanie wolnego czasu. Do wyboru, do koloru!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close