logo

Załóż Konto dla Młodych PKO BP i odbierz voucher 100 zł na Allegro!

23lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Właśnie przekroczyłeś magiczny próg 18 lat i chcesz stać się nieco bardziej samodzielny finansowo? Zastanawiasz się nad założeniem własnego konta, które ułatwi Ci oszczędzanie pierwszych, zarobionych pieniędzy i gospodarowanie nimi? Przyjrzeliśmy się ofercie Konta dla Młodych jednego z wiodących banków w Polsce. Teraz za założenie tego bezpłatnego konta możecie otrzymać także dodatkowe 100 zł do wydania na Allegro. Szczegóły promocji opisujemy w artykule.

Reklama

Każdy młody człowiek u progu dorosłości musi nauczyć się dobrze zarządzać swoim budżetem. To z kolei może ułatwić własne konto, dzięki któremu będziecie mieli kontrolę nad swoimi wydatkami. Ponadto, dla osób, które studiują poza miejscem zamieszkania to bardzo wygodna forma. W razie potrzeby rodzice zawsze mogą dokonać przelewu i nieco wesprzeć swoje pociechy :-) Konto będzie Wam potrzebne jeżeli będziecie chcieli zacząć pracować i usamodzielnić się. W dziejszych czasach pracowdawcy zazwyczaj przelewają wynagrodzenie na konto, bo jest to po prostu wygodniejsze.

Jeden z wiodących banków w Polsce ma bardzo interesującą i korzystną ofertę dla wszystkich młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad założeniem własnego konta. Dodatkowo, możecie teraz skorzystać także z promocji i przy otwarciu konta otrzynać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. Postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się ofercie Konta dla Młodych PKO BP i sprawdzić, czy to naprawdę się opłaca.

Konto dla Młodych PKO BP - co warto wiedzieć?

Żaden młody człowiek, który dopiero wkracza w dorosłość i nie ma jeszcze pracy lub dorywczo dorabia w weekendy, nie chce ponosić dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem konta. To co miesiąc wiąże się bowiem z dodatkowymi opłatami, które obciążają domowy budżet. Bank PKO BP wychodzi naprzeciw potrzebom młodych osób. Decydując się na założenie Konta dla Młodych zapłacicie (a w zasadzie nie zapłacicie w ogóle):

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę (przy dokonaniu w okresie rozliczeniowym min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za dostęp do aplikacji mobilnej

Jeżeli macie od 18 do 26 lat i rozważacie założenie własnego konta bankowego, w PKO BP nie będziecie ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z jego prowadzeniem. Dostęp do Waszego konta będziecie mogli mieć zawsze i wszędzie przez aplikację w swoim smartfonie, co dodatkowo pozwoli Wam kontrolować wydatki.

Jak otworzyć Konto Dla Młodych w PKO BP?

Nie musicie iść do banku, stać w długiej kolejce i tracić pół dnia na podpisanie umowy. Konto założycie wygodnie i szybko przez... Internet :-) Wystarczy, że wejdziecie na stronę Konta dla Młodych i klikniecie w przycisk "Otwórz konto". Zostaniecie potem przekierowani na stronę z wnioskiem. Wypełnienie go zajmie Wam dosłownie chwilę. We wniosku będziecie musieli:

  • zaznaczyć czy jesteście już klientami banku PKO BP
  • zaznaczyć czy zamawiacie kartę do konta (bezpłatnie)
  • podać dane osobowe: imię, nazwisko, nazwisko rodowe, imię i nazwisko panieńskie matki, pesel, miejsce urodzenia, kraj, obywatelstwo, numer i ważność dowodu osobistego
  • podać dane kontaktowe: telefon, e-mail, adres zamieszkania
  • podać dane do dostarczenia umowy

PKO BP Konto dla Młodych

Umowę kredytową podpiszecie podczas spotkania z kurierem, który dostarczy Wam ją pod wskazany adres w wybranym przez Was przedziale czasowym. Bez zbędnych formalności, wychodzenia z domu i tracenia czasu :-) I z dodatkową korzyścią, bo razem z otwarciem Konta dla Młodych otrzymacie także voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.pl.

Odbierz 100 zł na zakupy w Allegro!

PKO BP Konto dla Młodych

Jeżeli zdecydujecie się na otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP do 30 marca i podpiszecie umowę, możecie otrzymać dodatkowo voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Karta podarunkowa zostanie Wam przesłana w formie kodu elektronicznego (ważny do 31.10.2018). Żeby go otrzymać, musicie zgłosić chęć udziału w promocji poprzez krótki formularz dostępny na stronie akcji:

PKO BP Konto dla Młodych

W promocji nie mogą brać udziału osoby, które w okresie od 01.01.2017 do 31.12.2017 posiadły ROR (konto osobiste) w PKO Banku Polskim, w tym Konto Inteligo. Więcej szczegółów znajdziecie w REGULAMINIE akcji.

A co będziecie mogli kupić za otrzymane 100 zł na Allegro? Co tylko chcecie! :-) Młodzi ludzie i studenci zapewne szukają promocji :-) Jeżeli można kupić coś w niższej cenie, to po co przepłacać? Zaglądajcie do nas regularnie, ponieważ każdego dnia na naszym blogu okazji do oszczędzania znajdziecie mnóstwo! Poniżej kilka z nich, z których naprawdę warto skorzystać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close