logo

Zalando Lounge: wyprzedaż marki Adidas do -59%

11wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Klub zakupowy Zalando Lounge wystartował z wielką wyprzedażą Adidas. Tylko teraz produkty tej marki kupicie nawet 59% taniej! Jak skorzystać z tej okazji?

Reklama

Od jakiegoś czasu klub zakupowy Zalando Lounge działa także w Polsce i z informacji, jakie do nas docierają, klienci są zadowoleni z działania tej platformy. Z tego względu, że znajdziecie na niej ubrania czy buty prosto od producentów, bardzo często ich ceny są naprawdę atrakcyjne, a nawet niższe niż bezpośrednio na stronie danej marki. A na Zalando Lounge znajdziecie wyłącznie znane brandy takie, jak: Diesel, Lacoste czy Adidas. Produkty tej ostatniej marki kupicie teraz nawet 59% taniej.

Jak kupować na Zalando Lounge?

Nie słyszeliście jeszcze o Zalando Lounge i nie wiecie, na jakiej zasadzie działa ten klub zakupowy? Szczegółowe informacje na jego temat znajdziecie w naszym osobnym artykule: Zalando Lounge - co to jest, jak działa i jak zamawiać? Dowiecie się z niego, jak dołączyć do Zalando Lounge i kupować przez tę platformę. W tym celu będziecie musieli wypełnić krótki formularz:

Zalando Lounge wyprzedaż Adidas do -59%

Po dokonaniu rejestracji uzyskacie dostęp do wszystkich ekskluzywnych ofert promocyjnych tego klubu oraz możliwość robienia okazyjnych zakupów, jak te w ramach wyprzedaży marki Adidas :-)

Marka Adidas nawet 59% taniej

Tylko do środy (12.09) do końca dnia macie szansę na zakup produktów marki Adidas na Zalando Lounge przecenionych nawet o 59%. Asortyment objęty wyprzedażą został podzielony na 5 kategorii:

Spośród nich wybraliśmy dla Was kilka prawdziwych hitów, które naprawdę trudno będzie Wam znaleźć taniej w innym sklepie.

Zalando Lounge wyprzedaż Adidas do -59%

Niestety w innych sklepach nie udało nam się znaleźć dokładnie tego modelu butów, ale inne modele z tej serii są znacznie droższe niż 219 zł, więc to naprawdę okazja.

Zalando Lounge wyprzedaż Adidas do -59%

Ceny w innych sklepach:

Sami widzicie, że cena 145 zł za buty Adidas Originals ZX Flux podczas wyprzedaży w Zalando Lounge jest naprawdę okazyjna i nie udało nam się w żadnym innym sklepie znaleźć tego modelu w korzystniejszej cenie.

Zalando Lounge wyprzedaż Adidas do -59%

Ceny w innych sklepach:

Nawet bezpośrednio na stronie marki Adidas za wybraną przez nas koszulkę zapłacicie więcej (118 zł) niż podczas wyprzedaży na Zalando Lounge (69 zł).

Zalando Lounge wyprzedaż Adidas do -59%

W innych sklepach nie udało nam się znaleźć akurat tego wariantu kolorystycznego, ale za tę samą torbę w kolorze czarnym zapłacicie 174 zł na stronie Adidas.

Wyprzedaż w klubie Zalando Lounge to okazja do zakupu butów lub odzieży marki Adidas w naprawdę atrakcyjnych cenach, ale na samej stronie marki również czeka na Was świetna promocja - dodatkowy rabat 20% na Outlet Adidas. A to nie koniec! :-)

Źródło zdjęcia głównego: Zalando Lounge

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close