logo

Zalando Lounge - co to jest, jak działa i jak zamawiać?

19wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Od niedawna Zalando Lounge - klub zakupowy platformy Zalando - działa także w Polsce. Każdego dnia, dzięki hot okazjom, będziecie mogli w krótkim czasie korzystać z promocji nawet do -80% na wybrane produkty. Jak działa Zalando Lounge, ile możecie zyskać, w jaki sposób składać zamówienie? 

Reklama

Zalando Lounge - co to takiego?

Zalando Lounge to klub zakupowy należący do platformy Zalando, promujący modę znanych, ekskluzywnych marek. Każdego dnia możecie tam znaleźć atrakcyjne promocje nawet do -80% na produkty luksusowe. Dlaczego mają one tak korzystne ceny? Na stronie Zalando Lounge możemy przeczytać, że produkty są zamawiane bepośrednio od producentów, którzy są gwarantem nie tylko jakości i oryginalności, ale także niskiej ceny. Rezygnując z wcześniejszego zamawiania wielu produktów, ich magazynowania i logistyki, Zalando ponosi niższe koszty związane z zamówieniem, co z kolei przekłada się na korzystniejszą cenę dla klienta.

Zalando Lounge klub zakupowy

Promocje startują codziennie o 7:00 rano (w dni powszednie) i o godzinie 8:00 w weekendy, dlatego teraz każdego ranka do kawy zamiast czytać gazetę będziecie przeglądać okazje w Zalando Lounge! :-) Każda z nich jest ograniczona czasowo i trwa do wyczerpania zapasów, nie ma możliwości wznowienia danej kampanii, jeśli więc coś wpadnie Wam w oko - szybko kupujcie! A jak możecie to zrobić?

Jak dołączyć do klubu zakupowego Zalando Lounge?

Jeśli chcecie dołączyć do klubu Zalando Lounge i korzystać z czasowych promocji na ekskluzywne marki, możecie zalogować się do Zalando Lounge dokładnie na te same dane, jak do sklepu Zalando.pl. Jeśli natomiast nie jesteście klientami Zalando.pl i nie posiadacie swojego konta, możecie je szybko i bezpłatnie założyć wypełniając krótki formularz dostępny na stronie Zalando Lounge:

Zalando Lounge klub zakupowy rejestracja

To oczywiście nie zobowiązuje Was do kupowania, ale przynajmniej uzyskacie dostęp do klubu, wgląd do wszystkich promocji i dodatkowych benefitów. My zawsze zachęcamy Was do rejestracji w różnego rodzaju serwisach. Oczywiście, musicie być świadomi, że tym samym podajecie swoje dane, ale... w życiu nie ma nic za darmo. Sklep otrzymuje Wasz adres e-mail, na który co jakiś czas przesyła informacje dotyczące różnych promocji, a Wy, mało tego, że możecie z nich skorzystać jako pierwsi, otrzymujecie także dodatkowe profity. Do jakich klubów warto dołączyć? Kilka z nich opisywaliśmy dla Was w osobnych artykułach:

Przy okazji rejestracji warto także zgodzić się na wysyłkę newslettera. Nie musicie tego robić w przypadku każdej marki, ale niektóre z nich dadzą Wam bonusy i rabaty za możlwość przesyłania Wam aktualnych informacji o promocjach.

Odbierz 10 zł rabatu na pierwsze zakupy w Zalando Launge

Zalando Lounge klub zakupowy 10 zł rabatu na pierwsze zamówienie

Zarejestrowaliście się lub zalogowaliście do Zalando Launge? W takim razie możecie odebrać 10 zł rabatu na pierwsze zamówienie! Jak to zrobić?

  1. Zalogujcie się do Zalando Launge
  2. Przejdźcie do zakładki "Konto" -> "Mój profil"
  3. Kliknijcie w zakładkę "Kupony rabatowe"

Tam pojawi Wam się unikalny kupon z kodem rabatowym do w wyskości 10 zł do wykorzystania w Zalando Launge. 10 zł to może nie jest tak dużo, ale na pewno Wam się przyda! :-)

Ile kosztuje i jak długo trwa przesyłka?

W związku z tym, że na Zalando Lounge możecie oszczędzić na swoich zamówieniach dzięki rezygnacji przez platformę Zalando z przechowywania i magazynowania produktów oraz pominięciu procesu logistycznego z tym związanego, za przesyłkę zostanie naliczona opłata w wysokości 9,95 zł, która zawsze jest stała bez względu na wartość zamówienia. Darmowe są natomiast zwroty towarów. Jeśli więc coś nie przypadnie Wam do gustu - możecie wydrukować etykietę zwrotu, przykleić ją do zapakowanego zamówienia i odesłać nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Tak, jak wspominaliśmy, zakupione przez Was towary będą ściągane bezpośrednio od producenta, dlatego musicie uzbroić się w cierpliwość. Czas dostawy zamówień wynosi od 1 do 6 tygodni. Jeśli więc zależy Wam na tym, żeby kupić coś szybko z ekspresową dostawą, ponieważ wybieracie się na imprezę i chcecie założyć nową sukienkę, w takim przypadku lepiej skorzystajcie z promocji, które znajdziecie w innych sklepach. Wiemy gdzie dorwiecie świetne okazje zakupowe!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close