logo

Zakupy spożywcze z dostawą do domu TANIEJ we Frisco

15lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nie masz czasu chodzić na zakupy? Nic dziwnego. Szkoła, praca, studia, nauka, rodzina, a potem jeszcze latanie po sklepach żeby kupić produkty na obiad. A czemu nie zakupy przez internet? Prosto, szybko i bez wychodzenia z domu.

Reklama

Coraz więcej stacjonarnych sklepów spożywczych i supermarketów, w tym Frisco, oferuje możliwość zakupów internetowych. Pozytywnych stron kupowania przez internet jest naprawdę wiele. Zobacz, dlaczego warto robić zakupy online (nawet te codzienne).


Zakupy spożywcze online - dlaczego warto?

  • Skąd tylko chcecie

To naprawdę duży plus. Możesz siedzieć wygodnie na kanapie w kapciach, popijać kawkę i czuwać nad zabawą swoich pociech. W czasie robienia zakupów internetowych masz możliwość oglądania telewizji, słuchania radia czy gotowania obiadu. Możesz jeść lunch w restauracji i robić zakupy!

  • Bez tracenia czasu

Każdy z nas ma go niewiele. A wolne chwile, zamiast poświęcać na robienie zakupów, lepiej żebyśmy spędzili z dziećmi, rodziną czy przyjaciółmi. Zakupy spożywcze z dostawą do domu z pewnością oszczędzą Wasz czas.

  • Pod Twoje drzwi

Nie musisz martwić się o dojazd do sklepu. Frisco i inne sklepy z możliwością zakupów internetowych oferują dostawę prosto pod Twoje drzwi i to za darmo.

  • Z rabatami

Aby zachęcić do zakupów online, bardzo często sklepy oferują nam rabaty i promocje na zakupy internetowe. We Frisco kupicie wszystkie produkty przez internet ze zniżką 15%. Ceny z rabatami podane są na stronie sklepu. Poza tym, sklepy oferujące zakupy spożywcze z dostawą do domu, wprowadzają również tymczasowe promocje, głównie na produkty sezonowe, dzięki którym również możecie zaoszczędzić.

  • Bez stresu

Wiemy, jak uciążliwe mogą być zakupy z dziećmi, szczególnie tymi najmniejszymi, które potrzebują mnóstwo uwagi swoich rodziców i są ciekawe świata. Wśród tłumu ludzi i wielu długich minut chodzenia po sklepie dziecko może czuć się naprawdę w niekomfortowej sytuacji. A czym to skutkuje? Niepotrzebnym stresem i marudzeniem. Zakupy spożywcze online pomogą Ci tego uniknąć. Nie będziecie też musieli ustalać z mężem "czyja teraz kolej na zakupy?".

To tylko 5 głównych argumentów przemawiających za robieniem zakupów spożywczych przez internet. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, może zachęcą Was promocje, dzieki którym jeszcze więcej zaoszczędzicie:

To naprawdę bardzo wygodne i proste rozwiązanie, na którym nie tracicie pieniędzy, a jedynie możecie je zyskać. A zyskać możecie przecież o wiele więcej niż stracić! Zobaczcie, gdzie jeszcze zrobicie zakupy taniej.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close