logo

Zakupy spożywcze przez Internet cz.3: Piotr i Paweł

07kwi 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Monika

3

W poprzednich częściach cyklu przybliżaliśmy zasady funkcjonowania Tesco, Frisco, Auchan Direct i DoDomku.pl. Pisaliśmy o kosztach i czasie dostaw, ofertach specjalnych i asortymencie tych internetowych marketów. Temat jest rzecz jasna niewyczerpany: dziś co nieco o popularnymi PiPie!

Zakupy w Piotrze i Pawle

Asortyment:

W internetowej wersji PiP znajdziesz wszystko to, czego szukałbyś na półkach w sklepie stacjonarnym, gdybyś miał na to czas i ochotę :-) Market funkcjonuje w powszechnej świadomości jako dość drogi, jednakże jest to jedynie złudzenie. Reklamując się sloganem 15000 produktów taniej niż myślisz odpowiada na te zarzuty; na próżno szukać tu co prawda produktów o dyskontowej cenie, ale produkty w Piotrze i Pawle charakteryzują się najwyższą jakością w adekwatnych granicach cenowych.

Dostawa:

Zakupy online są już dostępne w całej Polsce. Mieszkańcy Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Łodzi, Olsztyna, Płocka, Poznania, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia korzystać mogą z dostaw sklepu lokalnego. Do każdej innej miejscowości na terenie Polski zakupy dostarcza firma kurierska.

Zakupy lokalne od kurierskich różnią się pod kilkoma względami. Sklepy ogólnopolskie nie realizują dostaw produktów wymagających warunków chłodniczych lub mogących ulec zniszczeniu w trakcie transportu. Dostawy są jednak realizowane już wtedy, kiedy wartość zamówienia przekroczy 1 zł (w przypadku zakupów lokalnych jest to 80 zł). W tej opcji nie ma możliwości zapłaty kartą u kuriera, akceptowane formy to karta online, e-przelew, gotówką za pobraniem. Dowozy odbywają się jedynie w dni robocze w godzinach 9-16. Te ograniczenia nie dotyczą zakupów lokalnych, które dostarczane są od poniedziałku do piątku, od 8 do 22.

 

Koszty dostaw także są zdywersyfikowane. W przypadku zakupów kurierskich to 20 zł za zamówienie do 30 kg i 10 za każde rozpoczęte kolejne 10 kg. W Białymstoku, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu za dowóz zapłacisz 15 zł,  w  Łodzi, Płocku, Szczecinie i Toruniu 10 zł. Prawdziwymi szczęściarzami są mieszkańcy Bydgoszczy, którzy za dostawę nie płacą ani złotówki!

Promocje:

Jeśli nigdy dotąd nie kupowałeś w Piotrze i Pawle Online, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Twoje pierwsze zamówienie dostanie dostarczone za free, pod warunkiem, że jego wartość przekroczy 80 zł! Przywilej ten nie dotyczy niestety dostaw kurierskich.

Także przy kolejnych masz szansę załapać się na promocyjne ceny. Mieszkańcy wybranych miast mogą korzystać z promocyjnych cen dostaw we wtorki i środy. Wtedy ponoszą koszt niecałych 10 zł lub 5 zł (w zależności od miasta).

Od czasu do czasu PiP zaskakuje także specjalnymi ofertami obejmującymi asortyment. Wszystkie szybko wyłapujemy i informujemy o nich za pośrednictwem naszej zakładki GoDealla Kupony Rabatowe!

Sprawdź także kupony rabatowe do innych sklepów spożywczych, w których możesz dokonać zakupów online!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close