logo

Zakupy spożywcze przez Internet cz.2: kupony rabatowe do Auchan Direct i DoDomku.pl

31mar 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Monika

0

Nie trzeba już ruszać się z domu, by wyposażyć mieszkanie w niezbędne sprzęty i nie umrzeć z głodu. W poprzedniej części cyklu Zakupy Spożywcze przez Internet podpowiadaliśmy jak działa usługa "pod drzwi" w Tesco, a także prezentowaliśmy funkcjonalności sklepu Frisco. Czas na Auchan Direct i internetowy market DoDomku. Dodatkowo - jak zwykle - solidna porcja kuponów rabatowych. Start!

Zakupy w Auchan Direct

Tradycyjnie już wirtualne półki Auchan zapełniają produkty w formie i liczbie analogcznej do ich materialnego odpowiednika. Posegregowano je według kategorii, ale możesz ukrócić sobie czas poszukiwań odpowiedniego produktu i po prostu wpisać jego nazwę w wyszukiwarce.

Na pochwałę zasługują szczegółowe opisy produktów, których niestety brakuje u konkurencji. Najważniejsze informacje z etykiety w sklepie Auchan Direct mamy w zasięgu ręki. Dodatkowym atutem jest możliwość wyświetlania produktów w trzech odmiennych widokach: Galerii, Półek i Listy. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej!

Listy zakupowe w Auchan Direct

Po zalogowaniu się masz możliwość tworzenia własnej listy zakupowej. Jeśli więc należysz do osób, które nie lubią eksperymentować z produktami spożywczymi i każde Twoje zakupy wyglądają praktycznie tak samo, możesz skrócić czas ich kompletowania do kilku sekund.

Dostawa

Koszt dostawy w Auchan Direct jest dość wysoki w porównaniu z konkurencyjnymi sklepami; wynosi aż 19,90 zł. Kody rabatowe uprawniające do darmowej dostawy Auchan rozdaje jednak dużo częściej :) Na razie zakupy w Auchan Direct są możliwe jedynie dla mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Piastowa, Konstancina-Jeziorny, Magdalenki, Lesznowoli, Zalesia Górnego i okolic oraz Głoskowa i okolic, jednakże mamy nadzieję, że - jak głosi informacja na stronie internetowej - poszerzy się wkrótce o dodatkowe lokalizacje!

Zakupy w DoDomku.pl

W tym sklepie większość produktów można nabyć w cenach dużo niższych, niż w sklepach stacjonarnych, dodatkowo premiowane są zakupy hurtowe; przy niektórych produktach widnieje informacja o atrakcyjnych rabatach w przypadku zakupu większej ilości towaru.

Oprócz standardowych pozycji w katalogu produktów szczególnie wyróżnia się kategoria Świat Niemowląt, a także Salon Firmowy HiPP. Rodzice małych dzieci w łatwy sposób znajdą tu wiele produktów dla swoich pociech i kupią je w niższych cenach.

 

Dostawa

Jeśli mieszkasz w Trómieście, jest spora szansa na dostarczenie zakupów jeszcze tego samego dnia, w którym skompletowałes je na stronie internetowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, nie płacisz za dostawę! W kwestii ceny sprawa podobnie ma się w przypadku każdego innego miejsca na terytorium Polski. Jeśli Twoje zakupy ważą mniej niż 31,5 kg, a kwota zamówienia przekracza 200 zł, koszty dostawy są zredukowane do zera. Mieszkasz zagranicą? DoDomku.pl dostarcza zakupy na terenie Unii Europejskiej w terminie od 2 do 4 dni roboczych! Warto sprawdzić szczegóły i koszty na stronie DoDomku.pl.

Sprawdź aktualne kody rabatowe i kupony zniżkowe do innych sklepów, w których zakupów spożywczych możesz dokonać przez Internet!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close