logo

Zakupy spożywcze przez Internet cz.1: kupony rabatowe do Tesco i Frisco

24mar 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Monika

0

Konsumenci dzielą się na tych, którzy mogliby godzinami błądzić między sklepowymi półkami i na tych, którzy najchętniej zleciliby to zadanie swojemu alter ego. Specjalnie dla tej drugiej grupy powstały internetowe hipermarkety, które oferują skompletowanie wybranych przez Ciebie produktów, zapakowanie ich i przywiezienie pod same drzwi. Płacąc za dostawę oszczędzasz jednocześnie cenny czas! To idealne rozwiązanie także dla tych, który mimo wielu prób nie potrafią oprzeć się urokowi rzucanemu przez merchandising :-) Sprawdź w jaki jeszcze sposób możesz zaoszczędzić robiąc spożywcze zakupy za pośrednictwem Internetu!

Tesco e-zakupy

Coraz więcej sieci handlowych decyduje się na uruchomienie wirtualnej filii. Mieszkając w dużym mieście możesz już korzystać z usług dostawczych największych hipermarketów. Ceny w sklepach stacjonarnych najczęściej nie odbiegają od cen w dostawie; trzeba pamiętać, że za dany produkt zapłacimy tyle, ile kosztuje on w sklepie w dniu dostawy, a nie dniu dokonywania zamówienia. Przy każdym czasowo przecenionym produkcie widnieje jednak informacja o czasie trwania promocji, więc jeśli przy zamówieniu sugerujesz się tymi ramami czasowymi, ewentualne różnice w cenie mogą być dla Ciebie tylko korzystne :) Jednym z takich sklepów jest Tesco.

Asortyment

Zakupy w wirtualnym Tesco należą do całkiem przyjemnych czynności. Katalog produktów jest bardzo przejrzysty, interesujące Cię produkty znajdziesz szybko także dzięki wyszukiwarce. Informacje o produktach są szczegółowe, w przypadku wędlin lub serów możesz wybrać zarówno wagę zamawianego towaru, jak i liczbę plasterków, jaką chcesz kupić. Dodatkowa korzyść to dostępne dla klientów online promocje, które nie zawsze dotyczą zakupów stacjonarnych :-)

tesco kupony rabatowe

 

Dostawa

Masz dwie możliwości odebrania zakupów, które zrobi za Ciebie pracownik Tesco.

Odbiór osobisty - zarezerwuj datę i godzinę, o której stawisz się w Tesco po swój towar. Płacisz jedynie dodatkowe 0,48 zł za skompletowanie zamówienia.

Dostawa do domu - tu także musisz określić interesujące Cię ramy czasowe i wybrać spośród dostępnych termin dostawy. Ceny zależne są od godziny i dnia: za dostawę "na jutro" zapłacisz nieco więcej, niż za dostarczenie zakupów parę dni później. Ceny? Od 0,98 zł do maksymalnie 10 zł. W ostatecznym rozrachunku i tak wychodzi taniej, niż przejażdżka choćby komunikacją miejską :-)

 

Frisco

Frisco nie posiada stacjonarnego odpowiednika, a sklep powstał z myślą o Internautach, którym zależy na produktach wysokiej jakości i szybkiej dostawie bez wzgledu na miejsce zamieszkania. O ile bowiem internetowe sklepy dużych sieci dowożą zakupy jedynie do klientów, którzy mieszkają w promieniu kilku lub kilkunastu kilometrów od realizującego zamówienia hipermarketu, o tyle Frisco nie ogranicza się do tak niewielkiego terytorium. Kurier przywiezie Ci zakupy niezależnie od miejscowości, w której mieszkasz!

frisco kupon rabatowy

Asortyment

Frisco posiada w ofercie wszystkie najpopularniejsze produkty: od świeżego pieczywa, poprzez owoce i warzywa, produkty spożywcze marek, które znamy, kosmetyki, środki czystości czy karmy dla zwierząt, aż po alkohol czy papierosy. Większość produktów zaskakuje niskimi cenami. Od czasu do czasu organizowane są także akcje specjalne, dzięki którym wybrane produkty możemy kupić jeszcze taniej!

frisco kupon rabatowy

Dostawa

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach (sprawdź kompletną listę miejscowości na stronie Frisco), zakupy przywiezie do Ciebie dostawca Frisco. Jeśli mieszkasz dalej, otrzymasz zamówienie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Ze względów bezpieczeństwa niektóre produkty nie będą mogły zostać wtedy do Ciebie przywiezione. Ceny dostaw są zróżnicowane; w zależności od miejsca Twojego zamieszkania i wartości zamówienia zapłacisz maksymalnie 25 zł, a w wielu przypadkach dostawa będzie darmowa. Zawsze możesz także skorzystać z okazonalnie rozdawanych kodów rabatowych do Frisco, które obniżą wartość Twojego zamówienia lub zredukują bądź całkowicie zlikwidują koszty dostawy towaru!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close