logo

Zakupy grupowe na Ole Ole! Dołącz i kupuj taniej!

11gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Podobno moda na zakupy grupowe powoli mija, tymczasem Ole Ole!, jeden z uwielbianych sklepów z elektroniką, do swojej oferty wprowadził możliwość grupowego kupowania w niższej cenie. O tym, jak to działa i ile będziecie mogli oszczędzić, piszemy w naszym artykule.

Reklama

Kilka lat temu panował prawdziwy "bum" na zakupy grupowe. I choć zainteresowanie tego typu kupowaniem jest mniejsze, nadal sporo można oszczędzać dzięki serwisom zakupów grupowych typu: Groupon, Fast Deal, Killerdeal czy Klub Zniżek. Teraz zakupy grupowe możecie robić także na Ole Ole!. Jak to działa i ile na tym zyskacie?

Zakupy grupowe na Ole Ole! - jak to działa?

Ole Ole! zakupy grupowe

To proste! Im więcej osób kupuje, tym większa zniżka i niższa cena, która obniżana jest zgodnie z ustalonymi progami w zależności od ilości osób zainteresowanych zakupem danego produktu. Oczywiście im więcej, tym lepiej dla kupujących. Ostateczna cena produktu po rabacie zostanie podana dopiero po zakończeniu danej promocji. Wtedy też otrzymacie informację mailową z kodem rabatowym obniżającym wartość wybranego asortymentu o uwzględnioną zniżkę. 

Jak dołączyć i otrzymać kod rabatowy?

W każdym tygodniu w ramach zakupów grupowych do kupienia będziecie mieli wybrany produkt z oferty Ole Ole!. Żeby dołączyć do promocji i skorzystać z rabatu, wystarczy tylko przy danym produkcie kliknąć w przycisk "DOŁĄCZ" i wypełnić formularz, w którym trzeba podać imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu:

Ole Ole! zakupy grupowe

Warunkiem jest jednak limit osób. Po przekroczeniu 50 chętnych, niestety nie będziecie mieli możliwości skorzystania z danej akcji. Ale bez obaw! Już w środę (13.12.2017) rusza kolejna promocja. Co tym razem będziecie mogli kupić taniej dzięki zakupom grupowym na Ole Ole!? Przekonacie się już za 2 dni! A ile dzięki tego typu okazjom będziecie mogli oszczędzić?

Ile oszczędzicie na zakupach grupowych?

Ole Ole! zakupy grupowe

Ostatnio dzięki zakupom grupowym na Ole Ole! 50 szczęśliwców mogło kupić mysz komputerową dla graczy Corsair Katar za 59,99 zł. Ile normalnie musielibyście za nią zapłacić? Regularna cena tej samej myszki na Ole Ole! wynosi 159,99 zł. W tym przypadku dzięki zakupom grupowym mieliście szansę oszczędzić aż 95 zł!

Już w środę ruszy kolejna promocja w ramach zakupów grupowych na Ole Ole!. Pamiętajcie jednak, że skorzysta z niej wyłącznie 50 pierwszych osób. Zaglądajcie więc na stronę z samego rana i dołączajcie do akcji.

 

Zakupy grupowe dziś - sprawdź, gdzie oszczędzisz

Zakupy grupowe na Ole Ole! przypominają te sprzed kilku lat. Wtedy, na początku ich popularności, im więcej osób kupowało dany produkt czy usługę, tym mniej ostatecznie za nią płaciło. Dziś na znanych portalach typu Groupon wygląda to nieco inaczej. Kupujecie kupon rabatowy, z którym cena produktu lub usługi zostanie obniżona o konkretny rabat. Nie ma znaczenia, ile osób dokona zakupu tej samej oferty. Ale nawet na tego typu kuponach można oszczędzić jeszcze więcej!

Ole Ole! zakupy grupowe

Teraz do 15 grudnia z kodem: FLOWER uzyskacie 15% rabatu (maksymalnie 50 zł) na oferty Groupona z zakładek Travel i Twoje Miasto (z wyłączeniem ofert PizzaPortal i Multikino). Naszym zdaniem kupony rabtowe to nadal dobry sposób na oszczędzanie. A co Wy o nich myślicie? Czekamy na komentarze! Dla tych, którzy nadal chętnie korzystają z zakupów grupowych, mamy kupony zniżkowe na produkty i usługi w całej Polsce!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close