logo

Zakręcone 1 GIGA: kup Big Milka i odbierz 1 GB internetu za darmo

08sie 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marta Wacław

0

Bez względu na to gdzie jesteś, czy są to góry, morze, czy rodzinna miejscowość, uwielbiasz ochłodzić się w upalne dni pysznymi lodami? Świetnie się składa! W takim razie pędź do Biedronki po Big Milka i zgarnij 1 GB internetu zupełnie za darmo. Nie zapomnij tylko powiedzieć o promocji znajomym :)

Reklama

Akcja promocyjna Algidy trwa od 5 do 15 września i dotyczy wyłącznie sklepów sieci Biedronka oraz telefonii komórkowej Play na Kartę, Rok Ważności Konta, Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max i Surf. Każda osoba może użyć maksymalnie 8 kodów miesięcznie, co daje razem aż 8 GB internetu zupełnie za darmo!

Akcja Big Milk

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

  1. Najpóźniej do 15 września kupić dowolnego loda Algida Big Milk i zachować paragon.
  2. Załóżyć konto na stronie zakreconegiga.pl podając swój numer w Play na Kartę.
  3. Aktywować swoje konto poprzez podanie kodu, który otrzymasz SMSem na podany numer telefonu.
  4. Wprowadzić kod doładowujący znajdujący się na paragonie.
  5. Poczekać na doładowanie (maksymalnie 24h) :)

Szczegółowe zasady akcji promocyjnej znajdziecie w REGULAMINIE. Pamiętajcie tylko, że jeden paragon = jeden kod. Lepiej więc kupować Big Milki osobno, żeby szybciej otrzymać kolejny kod na darmowy pakiet internetu :) Jeśli Wasi znajomi również mają numery w Play na Kartę, to razem idźcie na zakupy i każdy z Was dostanie internet w prezecie!

Nie tylko Algida i Play mają dla Was super okazje na internet. Znajdziecie je również bezpośrednio w ofertach innych telefonii komórkowych i telewizyjnych. W UPC za pierwszy miesiąc internetu zapłacicie tylko 1 zł. Oferta ta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Natomiast w T-mobile 100 GB internetu może być Wasze już za 10 zł przez 4 miesiące. Po tym czasie konsultanci skontaktują się z Wami i postarają się ustalić jak najlepszą ofertę.

Skoro wiecie, gdzie dostaniecie najlepszy internet, to może przyda Wam się do tego smartfon lub tablet? Mamy zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close