logo

Zakochaj się w rabatach na wyjazdy od Triverny!

13lut 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

W serwsie Triverna Walentynki trwają cały tydzień! A z okazji święta wszystkich zakochanych pobyty w wybranych hotelach będziecie mogli zarezerwować w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteście ciekawi, gdzie z okazji Walentynek skorzystacie z promocji? Listę hoteli publikujemy w artykule!

Reklama

Z okazji Walentynek nawet Ci, którzy jeszcze nie mają swojej drugiej połówki, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji. I jeżeli do tej pory nie przepadaliście za tym dniem, teraz naprawdę polubicie datę 14 lutego! A to za sprawą zniżek, których z okazji Walentynek na pewno nie zabraknie :-) Wiele sklepów i portali z miłości do swoich klientów udostępnia rabaty, obok których naprawdę nie można przejść obojętnie. Teraz w serwisie Triverna przez cały tydzień pobyty w wybranych hotelach zarezerwujecie w mocno obniżonych cenach. W promocji bierze udział aż 5 luksusowych hoteli 3 i 4-gwiazdkowych! Całą listę ośrodków zamieszczamy poniżej.

Zakochaj się w tych rabatach!

Z walentynkowej promocji serwisu Triverna możecie korzystać przez 7 dni - do 18 lutego włącznie. W tym czasie w pięciu luksusowych hotelach biorących udział w akcji pobyty w wybranych terminach (kalendarze na cały rok) zarezerwujecie w obniżonych cenach. Morze, góry? Wyjazd First Minute na wakacje, a może weekend za miastem? Na co się zdecydujecie? :-)

Lista hoteli biorących udział w promocji

1. 4* hotel Szlak Bursztynowy w Jarosławcu:

Triverna Walentynki promocja

Promocyjne ceny na pobyty dla 2 osób zaczynają się już od 179 zł za dobę, a w tym otrzymacie także śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie ze Strefy Wellness z wieloma atrakcjami, dostęp do sali multimedialnej z konsolami do gier oraz grami planszowymi. Na pewno nie będziecie się nudzić! :-)

2. 4* Park Hotel Łysoń - Inwałd:

Triverna Walentynki promocja

Jeżeli chcecie odpocząć, zrelaksować się i w cenie pobytu otrzymać także pełne wyżywienie oraz dostęp do Strefy Spa & Wellness, w hotelu Park Hotel Łysoń zarezerwujecie pobyt dla 2 osób już od 179 zł za dobę.

3. 3* Limanova Hotel - Limanowa:

Triverna Walentynki promocja

Dzięki walentynkowej promocji serwisu Triverna, swój pobyt w 3* Limanova Hotel zarezerwujecie już od 179 zł za dobę dla 2 osób. W cenie otrzymacie także: śniadania, obiadokolacje oraz korzystanie ze Strefy Wellness bez ograniczeń!

4. 3* Pensjonat Sośnica w Zakopanem:

Triverna Walentynki promocja

Marzy Wam się wyjazd do Zakopanego? Świetnie się składa! Teraz za dobę zapłacicie w promocji nawet 169 zł za 2 osoby! W cenie: śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie z basenu, sauny i sali fitness, korzystanie z pokoju zabaw, bilarda i tenisa stołowego.

5. 4* Hotel Skal w Ustroniu Morskim:

Triverna Walentynki promocja

W Hotelu Skal w Ustroniu Morskim naprawdę będziecie mogli się odprężyć i naładować baterie. A to wszystko dzięki dodatkowym atrakcjom, jakie otrzymacie w cenie rezerwacji: nielimitowany wstęp do strefy wellness, wstęp do Aquaparku Helios, a do tego 2x seans w grocie solnej z tężnią solankową oraz generatorem aerozolu solnego i pełne wyżywienie dla 2 osób... to wszystko od 179 zł za dobę dzięki promocji! Skorzystacie z niej w serwisie Triverna!

Żeby łatwiej Wam było podjąć ostateczną decyzję co do wyboru hotelu objętego promocją, przygotowaliśmy dla Was podsumowanie, które zawarliśmy w tabeli.

Podsumowanie:

Hotel Lokalizacja Cena za dobę dla 2 osób Dodatkowe atrakcje w cenie
4* Szlak Bursztynowy Jarosławiec od 179 zł śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie ze Strefy Wellness, dostęp do sali multimedialnej z konsolami do gier oraz grami planszowymi
4* Park Hotel Łysoń Inwałd od 179 zł śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie ze Strefy Spa & Wellness
3* Limanova Hotel Limanowa od 179 zł śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie ze Strefy Wellness
3* Pensjonat Sośnica Zakopane od 169 zł śniadania, obiadokolacje, nielimitowane korzystanie z basenu, sauny i sali fitness, korzystanie z pokoju zabaw, bilarda, tenisa stołowego
4* Hotel Skal Ustronie Morskie od 179 zł śniadania, obiadokolacje, nielimitowany wstęp do strefy wellness, wstęp do Aquaparku Helios, dostęp do sali zabaw dla dzieci

A Wy, na jaki hotel się zdecydujecie? :-) Promocja trwa jeszcze do 18 lutego. Mamy dla Was jeszcze więcej propozycji w atrakcyjnych cenach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close