logo

Zainstaluj aplikację H&M i korzystaj z przywilejów

04maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wreszcie ruszyła aplikacja jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych! Sprawdźcie, co możecie dzięki niej zyskać.

Reklama

Sklep H&M jest jednym z częściej odwiedzanych podczas zakupów, ponieważ oferuje zawsze modne ubrania i dodatki, podążając za najnowszym trendami - ale w przystępnej cenie! Nic dziwnego, że wszelkie akcje promocyjne przyciągają tłumy.

Aplikacja H&M

Z pewnością wszystkie fanki marki H&M ucieszy aplikacja, która pozwala nam na zbieranie punktów za każdy zakup, dostęp do ciekawych ofert, możliwość wygrania nagród oraz zaproszeń na wydarzenia organizowane przez markę. Jak to działa i jakie będziemy mieć z tego profity?

Zaczynamy od pobrania darmowej aplikacji H&M, następnie musimy kliknąć kartę H&M Club i zarejestrować się - jest to automatycznie dołączenie do klubu H&M. Każda wydana złotówka to jeden zebrany punkt na Waszym koncie. Podczas zakupów w sklepie stacjonarnym należy pokazać kasjerowi kartę klubu na telefonie.

Dzięki zebranym punktom będziemy mogli zdobyć kuponyna oferty specjalne, różne rabaty, zaproszenia na wydarzenia marki.

20% zniżki i 100 punktów

Rejestrując się teraz dostaniecie 20% rabatu na wszystko, który można wykorzystać do 8 maja w sklepie online i do 15 maja w sklepie stacjonarnym. H&M chce przyciągnąć jak najwięcej klientek do klubu lojalnościowego, więc oprócz tego otrzymamy jeszcze 100 punktów na powiatnie! Aby zgromadzić następne punkty, pamiętajcie o pokazaniu kasjerowi karty klubowicza w aplikacji. Jeśli dokonujecie zakupów online, punkty będą automatycznie naliczane podczas finalizacji zamówienia.

Aplikacja dostępna jest zarówno na AppStore, jak i na Google Play.

Już niedługo rozpocznie się ta właściwa wiosna, bez kapryśnych zmian pogody, więc warto przygotować pełną energii i kolorów garderobę. Za dwa miesiące rozpocznie się lato i sezon wakacyjny - z 20% zniżką możecie już zrobić zakupy i nieco zaoszczędzić na letnich akcesoriach.

Szukacie innych promocji na modną odzież? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close