logo

Zaful - wybieramy największe okazje z wyprzedaży

13sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiele razy na łamach naszego bloga opisywaliśmy dla Was szałowe okazje ze sklepu Zaful, w którym za grosze mogliście kupić piękne stroje kąpielowe czy odzież na lato. Teraz sklep ten wietrzy magazyny, a ceny na wyprzedaży zaczynają się już od 15 zł! Wybraliśmy dla Was prawdziwe perełki!

Reklama

Zaful to zagraniczny sklep, który w swojej ofercie ma piękne i oryginalne ubrania, a co najlepsze... kupicie je w naprawdę rewelacyjnych cenach. Jeśli szukacie czegoś "innego", nietypowego, ale wpisującego się w modowe trendy, prawie na pewno znajdziecie to właśnie na stronie Zaful. Zastanawiacie się, jak z jakością ubrań tej marki? Jak przebiega cały proces zamówienia w tym sklepie i ile zapłacicie za przesyłkę? Tego dowiecie się z naszego osobnego artykułu, w którym szczegółowo opisaliśmy, jak zamawiać w sklepie Zaful. Znajdziecie w nim porady, opinie oraz proces składania zamówienia krok po kroku.

Wiecie już, jak dokonać zakupów w sklepie Zaful, ale podpowiemy Wam jeszcze, co warto dodać do zakupowego koszyka. A jest na czym zawiesić oko! Sklep wystartował właśnie z wielkim czyszczeniem magazynów, a ceny zaczynają się od 3,99$!

Hity wyprzedaży w Zaful

Modele za mniej niż 15 zł

Czyszczenie magazynów podzielone jest na kilka kategorii, w których znajdziecie różne okazje. Na pierwszy ogień - modele poniżej 15 zł. Co kupicie za mniej niż 3,99$?

Zaful czyszczenie magazynu promocja

Zaful czyszczenie magazynu promocja

3 stroje kąpielowe w cenie 2

To kolejna świetna okazja podczas czyszczenia magazynów w sklepie Zaful. 3 stroje kąpielowe kupicie teraz w cenie 2! Możecie dogadać się z przyjaciółkami, rozłożyć koszty i razem złożyć zamówienie żeby oszczędzić :-) Możecie też kupić dla siebie 3 kostiumy w cenie 2 na zapas.

Zaful czyszczenie magazynu promocja

Sukienki do 40 zł

W ramach wyprzedaży wybrane sukienki letnie kupicie w sklepie Zaful nawet za mniej niż 40 zł! Poniżej promocyjne modele w tej cenie.

Zaful czyszczenie magazynu promocja

Jeszcze więcej przecenionych produktów znajdziecie na stronie wyprzedaży. Jesteście ciekawe, gdzie jeszcze skorzystacie z wyprzedażowych okazji? Które sklepy nadal wyprzedają swój letni asortyment? Poniżej lista z aktualnymi zniżkami!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close