logo

Za żucie gumy pizza za 5 zł. Kup Orbit i odbierz pizzę w Da Grasso

07lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Kolejny sposób na tanią pizzę zamówioną online. Tym razem dzięki współnej promocji dwóch znanych marek, za kupno dużego opakowania gum do żucia Orbit, pizza w Da Grasso będzie Twoja za jedyne 5 zł!

Żuj gumę i oszczędzaj

Wam też upały dają się mocno we znaki? Nam zdecydowanie tak! Dlatego właśnie informacja o pizzy na dowóz (dzięki temu nie trzeba wychodzić z klimatyzowanego wnętrza:) ) za jedyne 5 zł bardzo nam się spodobała. Tym bardziej, że mamy przy sobie wszystko, co jest potrzebne, by taką pizzę za piątaka kupić - a więc promocyjną paczkę gum Orbit (42 gumy w środku opakowania). Koszt opakowania promocyjnego gum to około 5 zł.

Na opakowaniu widnieje naklejka, pod którą znajduje się kod rabatowy. Podając go przy zamówieniu w Da Grasso, jedną z poniższych pizz w rozmiarze Piccolo (24 cm), zamawianych w lokalu lub z dostawą:

  • Capriciosa
  • Margherita
  • Kebab
  • Havai
  • Pepe Roso
  • Napoletana

Aby skorzystać z promocji ,należy pokazać opakowanie gum Orbit wraz z naklejką promocyjną pracownikowi w restauracji bądź kierowcy, który dostarczy pizzę do Twojego domu. okazać Koszt dostawy liczony jest według regularnego cennika Da Grasso. Do kadego produktu zamówionego w tej pizzerii, dołączone zostaną nieodpłatnie 2 sosy oraz Orbit mini.

Promocja trwa od 15 czerwca do 31 sierpnia 2014 roku. Szczegóły znajdziecie w regulaminie, który znajduje się na stronie Organizatora akcji: www.mojorbit.pl/da-grasso.

Promocje dla głodomorów

Nie zapominajcie także o innych atrakcyjnych zniżkach przygotowanych przez pozostałe restauracje. Poniżej znajdziecie kilka dobrych promocji.

Zdjęcie główne zostało pobrane ze strony Organizatora akcji: https://www.mojorbit.pl/da-grasso

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close