logo

Za zakupy w Tesco maskotka Velvet gratis

02gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Gwarantowany gratis do każdych zakupów produktów Velvet. Tylko kilku szczęśliwców zgarnie iPada lub weekend na nartach!

Aby odebrać darmową maskotkę - miękkiego niedźwiadka - wystarczy dokonać zakupu produktów Velvet w Tesco na kwotę minimum 20 zł - nie ma tu żadnej filozofii :-) Ilość maskotek jest ograniczona.

Warto zachować paragon z tych zakupów, bowiem równocześnie organizowany jest konkurs "Przenieś się w świat miękkości Velvet", w którym do wygrania iPad Air w liczbie sztuk pięciu oraz dwa bony TravelPass o wartości 4 tys. zł każdy, do wykorzystania na weekendowe narciarskie szaleństwo.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie sms-a z proponowanym rozwinięciem zdania "Miękkość i delikatność to..." oraz wysłanie sms-a pod numer 7055 według wzoru: Velvet.nr paragonu.odpowiedź, na przykład: Velvet.123456.Miekkosc i delikatnosc to cechy chusteczek higienicznych marki Velvet, ktorym jestem wierny od lat. Spośród nadesłanych odpowiedzi Komisja Konkursowa wybierze zwycięzców.

Zarówno termin wydawania maskotek, jak i nadsyłania sms-ów mija 10 grudnia 2014. Ze szczegółami akcji można zapoznać się w regulaminie promocji dotyczącej maskotek oraz w regulaminie konkursu SMS.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close