logo

Za zakupy płać...selfie. Wielka akcja Virgin Mobile

06lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jak zdobyć piwo, hamburgera, kawę, czy bilety do kina, nie wydając na nie ani złotówki? Zrób sobie selfie i użyj go jako środka płatniczego! Jak to możliwe? Virgin Mobile rozdaje prezenty w zamian za Twoje zdjęcie.

O takiej promocji, w której zamiast pieniędzy używa się swoich własnych fotek, jeszcze nie pisaliśmy. Trzeba więc przyznać, że pomysł Virgin Mobile jest bardzo oryginalny. Wybierasz, który z setek prezentów Cię interesuję, klikasz w niego i płacisz za pomocą swojego selfie. Wybrana przez Ciebie rzecz, np. darmowy hamburger w pobliskiej restauracji, jest już Twoja, trzeba ją tylko odebrać wraz z kuponem, który przyjdzie na Twoją pocztę lub telefon.

Ale o co chodzi?

Zacznij od selfie. Co to jest, każdy wie - zdjęcie z ręki, autoportret, wykonywany telefonem. Następnie wejdź na stronę promocji i wybierz prezent, który chcesz mieć - co tydzień w poniedziałek o 13.00 publikowane są nowe nagrody. Wśród prezentów, które aktualnie są do zgarnięcia, znajdziemy m.in. 15 zł rabatu na taksówkę we Wrocławiu, burgera w Bobby Burger w Warszawie, dowolną kanapkę w Bigfoot Coffee Shop w Poznaniu, czy 15 zł zniżki w Toruńskim Widelcu. Jeżeli coś Cię zainteresowało, klikasz w daną ofertę i wybierasz, w jaki sposób przekażesz swoje selfie: czy za pomocą Facebooka, czy MMSem.

Autorzy zdjęć przedstawiających ich osobę, które spełniają formalne wymogi określone w regulaminie dostępnym na stronie www.paywithselfie.pl, w ciągu maksymalnie 24 godzin zostaną nagrodzeni kodami promocyjnymi.  W każdym tygodniu mamy prawo do pobrania najwyżej jednego wygenerowanego kodu na wybrany prezent. Akcja trwa do 14 grudnia 2014 roku.

Bez zdjęcia też się da

Zniżki i darmowe jedzenie w zamian za zdjęcia to pomysł, który nam się podoba, ale wiemy, że nie wszystkim musi przypaść do gustu. Nie każdy w końcu musi chcieć udostępniać swój wizerunek szerszej publiczności. Jeżeli masz z tym problem, nie musisz się martwić, że nie ma dla Ciebie kuponów. Wyselekcjonowaliśmy kilka takich, z których może skorzytać każdy, nawet ten, kto nie lubi robić sobie zdjęć ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close