logo

Za każde wydane 500 zł Saturn daje 50 zł rabatu

20lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Świętowanie 10. urodzin Saturna trwa. Z tej okazji co jakiś czas pojawiają się nowe promocje. W ten weekend za każde wydane 500 zł można otrzymać 50 zł zniżki!

"Weź nasze pieniądze" - takim hasłem reklamowym Saturn zachęca, by skorzystać z najnowszej pormocji tego sklepu. Tym, którzy w najbliższym czasie planowali zakup sprzętu RTV lub AGD, taka okazja może szczególnie przypaść do gustu - w końcu kupując np. lodówkę za 1500 zł otrzymać będzie można aż 150 zł rabatu.

Akcja promocyjna trwa od 19 do 22 lutego w sklepach stacjonarnych Saturn i Saturn Connect oraz w sklepie internetowym www.saturn.pl. Promocją objęte są wszystkie towary, wszystkich marek, których cena sprzedaży wynosi min. 500 zł.

Aby skorzystać z rabatu trzeba posiadać "banknoty Saturna" - specjalnie przygotowane na te okazję ulotki, które pełnią role kuponu rabatowego. Będa one rozdawane w sklepach Saturn oraz w centrach handlowych, w których znajdują się te sklepy. "Banknoty Saturna" można także pobrać ze strony sklepu internetowego Saturn, klikając w pole "Wydrukuj banknot". Takie kupony należy okazać w kasie sklepu Saturn lub Saturn Connect. W przypadku zakupów w sklepie internetowym rabat jest udzielany w chwili złożenia zamówienia - w tym wypadku jednak kupon promocyjny będzie trzeba okazać przy odbiorze towaru.

Posiadanie "banknotu Saturna" nie jest jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by skorzystać z rabatu. Obniżenie kwoty zamówienia o 50 zł przysługuje nam tylko, gdy towar kupimy w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym - jednak tu w grę wchodzi wyłącznie zamówienie z opcją dostawy do sklepu. Kolejnym ograniczeniem jest fakt, iż jedna osoba może kupić maksymalnie jeden produkt z jednej kategorii (nie dotyczy to towarów, które wymagają zakupu w zestawie, np głośników). Oznacza to, że jeżeli chcecie kupić lodówkę i telewizor, na oba te produkty otrzymacie rabaty, jednak jeżeli jesteście zainteresowani kupnem dwóch telewizorów, rabat będzie obowiązywał wyłącznie na jeden z nich.

Szczegółowy regulamin promocji można pobrać klikając w ten link.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close