logo

Za 3 pizze Guseppe bilet do Multikina gratis!

10wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ciekawa propozycja, która na pewno spodoba się miłośnikom pizzy - wystarczy kupić trzy opakowania mrożenej pizzy Guseppe od Dr. Oetkera, by odebrać darmowy bilet do Multikina.

Twój darmowy bilet krok po kroku

Niecodzienny sposób promowania swoich mrożonych pizz Guseppe wybrał Dr. Oetker. Zasady promocji są proste i nie wymagają żadnych dodatkowych czynności, takich jak choćby internetowe rejestracje kodów kreskowych, które nierzadko zdarzają się w przypadku innych akcji promocyjnych.  Co należy zrobić, by odebrać bilet do Multikina za free? Wystarczy kupić 3 produkty wymienione poniżej:

  • Pizza Guseppe Ham & Salami Hot
  • Pizza Giseppe Salami
  • Pizza Guseppe Ham & Mushroom
  • Pizza Guseppe Ham & Garlic Sauce
  • Pizza Guseppe Ham
  • Pizza Guseppe 4 Cheese

Następnie wytnik trzy kody kreskowe z opakowań zakupionych produktów i udaj się do dowolnego Multikina biorącego udział w promocji. Przekaż pracownikowi kina w kasie trzy wycięte kody kreskowe, a on wymieni je na jeden darmowy bilet dla jednej osoby.

Darmowe bilety obejmują dowolny seans filmowy 2D, w tym te seanse, które odbywają się w ramach maratonów filmowych, w dowolnym dniu tygodnia. Nie obejmują jednak projekcji specjalnych, tkaich jak pokazy przedpremierowe, seanse filmowe 3D, festiwale filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń muzycznych i sportowych, pokazy na zaproszenie, itp.

Istnieje jednak pewne ograniczenie: w trakcie trwania promocji każdy jej uczestnik może otrzymać jednorazowo dwa bilety za 6 kodow kreskowych.

Akcja trwa od 1.09.2014 do wyczerpania puli darmowych biletów. O jej wyczerpaniu organizator będzie niezwłocznie informował na stronie www.oetker.pl/pl-pl/nasze-produkty/guseppe/kinomania.html oraz na multikino.pl. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie organizatora.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close