logo

Z Visą rabaty na dostawę na Allegro.pl

27paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Allegro nie ustaje w promocji własnej aplikacji mobilnej i przygotowało kolejną promocję dla tych, którzy kupują właśnie za jej pośrednictwem. Tym razem mamy możliwość obniżenia kosztów wysyłki aż o 25 zł.

Zaledwie kilka dni temu zakończyła się promocja, w której Allegro rozdawało kupony rabatowe na 20 zł za zakupy poprzez aplikację mobilną, a już ogłoszono kolejną tego typu akcję. Teraz zgarnąć można kupon na koszty wysyłki, dzięki któremu za dostawę do 25 zł nie zapłacimy nic. Jeżeli koszty dostawy będą wyższe, wówczas z kuponem zapłacimy jedynie różnicę w cenie.

Aby zdobyć kupon rabatowy należy pobrać lub zaktualizować aplikację mobilną Allegro (dostępną na platformach Android, iOS, Windows Phone). Następnie należy dokonać zakupu dowolnego przedmiotu za jej pośrednictwem. Kupon pojawi się automatycznie w momencie opłacenia zakupów kartą VISA.

Jak wykorzystać kupon rabatowy?

  • zrób zakupy w aplikacji mobilnej za dowolną kwotę (min. 1 zł)  - pamiętaj, aby wybrać ofertę z opcją "Kup Teraz"
  • zapłać kartą VISA (wybierając opcję płatności w aplikacji lub Konto PayU)
  • obniż koszty wysyłki zamówionego towaru o maksymalnie 25 zł, zaznaczając "kupon rabatowy".

Akcja trwa do 16 listopada. Każdy użytkownik może skorzystać z niej aż 20 razy - warunkiem są zakupy robione za każdym razem na innej aukcji.

Życzymy udanych mobilnych łowów! Więcej informacji na temat promocji znajdziecie tutaj.

Zniżki bez aplikacji

Dla tych, którzy nie skorzystają z aplikacji mobilnej Allegro, a polują na rabaty i promocję, mamy dobrą wiadomość: u nas znajdziesz setki zniżek do wykorzystania bez konieczności pobierania jakichkolwiek aplikacji :) Wejdź na GoDealla.pl/kupony i sprawdzaj nasze aktualne info o superpromocjach.

Źródło zdjęć: kupony.allegro.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close