logo

Z kodem 15% rabatu na wszystkie oferty Groupona!

09wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Ostatnimi czasy Groupon wybierał osoby, które mogą skorzystać z udostępnianych rabatów i ograniczał możliwość ich użycia wyłącznie do zakładki Twoje Miasto. Tym razem jest inaczej! Kod rabatowy pozwoli obniżyć cenę oferty ze wszystkich kategorii o 15%, także z sekcji Travel!

Groupon to najbardziej znany portal okazyjnego kupowania w Polsce, niegdyś nazywany stroną z zakupami grupowymi. Od kilku lat zmienia on swój charakter - nie trzeba zebrać już odpowiedniej ilości osób, by móc skorzystać z niższej ceny usługi czy towaru. Teraz z prezentowanych ofert może skorzystać każdy, kto kliknie "Kup teraz" i opłaci zamówienie. Na Grouponie znaleźć można najróżniejsze kupony, nie wszystkie są "szałowe", często zdarzają się jednak prawdziwe perełki - wiedzą to ci, którzy regularnie odwiedzają portal w poszukiwaniu co lepszych ofert.

W ostatnim czasie popularność na Grouponie zdobywają oferty turystyczne, których konkurencyjne ceny przyciągają użytkowników. Mimo iż prezentowane tam vouchery są już i tak sporo tańsze od ceny regularnej za dany towar/usługę, Internauci wciąż poszukują nowych sposobów na jeszcze większe oszczędności. Groupon wychodzi im naprzeciw i regularnie, co kilka tygodni, wypuszcza kod rabatowy, którego użycie gwarantuje obniżenie ceny. Niestety, od jakiegoś czasu portal prowadzi politykę wybiórczego "częstowania" zniżkami swoich użytkowników - tylko niektórzy, powiadiomieni mailowo, mogą skorzystać z dodatkowej okazji.

Tym razem jest inaczej, co z pewnością ucieszy wielu poszukiwaczy promocji (nas cieszy na pewno!). Kod "ALL15" obniża kwotę wszystkich zamówień zakupionych przez aplikację mobilną Groupona. Maksymalna dodatkowa zniżka z użyciem kodu to 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 15% ich ceny wyjściowej.

Promocja trwa do 11 września 2015 roku.

Jak już wspomnieliśmy, rabat obowiązuje również na oferty turystyczne. Zobaczcie niektóre z tych, na które zadziała:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close