logo

Yves Rocher: kosmetyki na zimę do 40% taniej

01mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kiedy już mieliśmy nadzieję, że zima odeszła na dobre, ona wróciła z podwójną siłą! Nie możemy spoczywać na laurach i przestać chronić swojej skóry przed zimem. Teraz jest natomiast najlepszy czas, ponieważ kosmetyki na zimę są przeceniane - na przykład w Yves Rocher. Te markowe i oryginalne kosmetyki dostaniecie już za kilka złotych.

Reklama

Znacie francuską markę kosmetyków Yves Rocher? Kojarzy się przede wszystkim z luksusem oraz wysoką jakością. Nie oznacza to jednak, że musicie wydawać majątek przy kupnie kosmetyków z tej firmy! Dzięki aktualnej promocji na zimowe kosmetyki zaoszczędzicie nawet 40%.

Jak dobrze wskazuje nazwa akcji "zima pod kontrolą", nie tylko będziecie mogły odpowiednio zadbać o swoją skórę, ale także o pieniądze w portfelu! Ze zniżkami kupicie kosmetyki do:

Wśród propozycji od Yves Rocher znajdują się przede wszystkim odżywiające kremy, delikatne toniki, łagodzące balsamy i wiele innych kosmetuków, które poprawiają kondycję skóry szczególnie w okresie zimowym.

Kosmetyki z największymi zniżkami

Po przejrzeniu kosmetyków Yves Rocher z promocji znaleźliśmy te, które wyróżnia największy rabat. Zobaczcie, które produkty kosmetyczne tej znanej, francuskiej marki, dostaniecie tak naprawdę w bardzo korzystnych cenach!

  1. (-41%) Krem nawilżająco-łagodzący do twarzy24,90 zł zamiast 42,00 zł
  2. (-30%) Balsam regenerujący do stóp18,90 zł zamist 27,00 zł
  3. (-20%) Płukanka octowa z malin do włosów19,90 zł zamiast 24,90 zł
  4. (-30%) Pogrubiający tusz do rzęs Sexy Pulp 39,90 zł zamiast 57,00 zł

Jak widać, można zapewnić swojej skórze dogłębne odżywienie oraz regenerację niedużym kosztem. I to w dodatku ze sprawdzonymi kosmetykami jednej z najlepszych francuskich marek! Więcej produktów kosmetycznych znajdziecie na www.yves-rocher.pl - życzymy miłych zakupów :-) Jeśli kwestię zadbania o skórę i włosy zimą mamy załatwioną, to pamiętajcie także o odpowiednim ubiorze - gorące rabaty znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close