logo

Wywiad z blogerką Must Have Fashion o modzie, prezentach i zakupach!

08gru 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Przeprowadziliśmy wywiad ze znaną blogerką Must Have Fashion, która opowiedziała nam, co najbardziej ceni w modzie, na jakie prezenty świąteczne stawia w tym roku i ile jest w stanie wydać na ciuchy. Przeczytajcie naszą rozmowę i skorzystajcie z porad!

Reklama

Must Have Fashion, właściwie Joanna Szczepaniak, to nie tylko założycielka bloga o modzie, który nieustannie od 2008 roku zyskuje ogromną rzeszę czytelników, ale również autorka pierwszej książki o modowych blogerach "Pamiętnik modowej blogerki".

Wywiad z Must Have FashionMust Have Fashion współpracowała z prestiżowymi markami takimi, jak: H&M, Sephora czy New Look, a przez Fashion Book Poland została ogłoszona, obok Maffashion czy Charlize-Mystery, jedną z 15 najpoluarniejszych blogerek modowych w Polsce! Oprócz modowych stylizacji, na blogu Must Have Fashion znajdziecie również inspiracje na dekoracje do domu czy oceny popualrnych kosmetyków, które testuje Joanna.

Z naszego wywiadu z blogerką dowiecie się, jak zaczęła się jej przygoda z modą, skąd autorka Must Have Fashion czerpie swoje inspiracje oraz jakie prezenty świąteczne warto kupić w tym roku. Miłego czytania! :)

GdziePromocja: Moda to dla Ciebie... ?

Must Have Fashion: Nie wierzę tym, którzy mówią, że wygląd nie ma znaczenia. Moda i związana z nią różnorodność pomaga odnaleźć ulubiony styl oraz ulubione ubrania czy dodatki. Moda jest dla mnie sposobem na to, aby każdego dnia móc wyglądać nieco inaczej, ale w zgodzie ze sobą. Nie podoba mi się moda, która jest krzykliwa, udziwniona, bo prowadzi jedynie do śmieszności. Nigdy nie założę czegoś, co jest modne, ale nie pasuje do mnie. Modę owszem, obserwuję, ale podchodzę do niej z ogromnym dystansem.

GdziePromocja: Twoje stylizacje zawsze są bardzo przemyślane i idealnie skomponowane. Skąd czerpiesz swoje pomysły i inspiracje?

Must Have Fashion: Większość inspiracji powstaje w głowie, ale nie ukrywam, że mam na laptopie folder o nazwie “INSPIRACJE”. Zapisuje w nim wszystkie zdjęcia modowe, które wpadły mi w oko i to właśnie one stanowią dla mnie główne źródło inspiracji.

Wywiad z Must Have Fashion(Źródło: Must Have Fashion)

GdziePromocja: Czy na samym starcie patrzyłaś na ceny ubrań? Czy korzystałaś wówczas z promocji w sklepach?

Must Have Fashion: Do dziś patrzę na ceny i nie kupię czegoś, co ma w składzie sam polyester, a kosztuje majątek. Zwracam uwagę na jakość danej rzeczy, na skład materiału. Wiele razy coś mnie zachwyciło, ale gdy zobaczyłam cenę, a następnie skład materiału, okazywało się, że ktoś chce ode mnie za sam plastik 500 zł. To przesada i nie dam się nabrać na takie sztuczki w sklepach. Jeśli chodzi o promocje to korzystam z nich do dzisiaj, choć z umiarem.

GdziePromocja: Myślałaś już o świątecznych prezentach? Jakie masz pomysły? Czy będą to ubrania?

Must Have Fashion: O świątecznych prezentach zaczęłam myśleć już w listopadzie, aby nie kupować wszystkiego na ostatnią chwilę. W przypadku modowych prezentów bardziej skupiam się na kupowaniu dodatków typu torebka, szal czy biżuteria. W przypadku ubrań można czasem nie trafić z prezentem, a tego chyba nikt nie lubi. Wolę więc bezpieczniejsze opcje prezentowe. Poza modowymi dodatkami na pewno szukam również różnych ładnych dodatków do mieszkania, bo to zawsze cieszy oko i wyzwala radość.

GdziePromocja: Z jakich promocji najchętniej korzystasz? (Rabaty, kupony, wyprzedaż, darmowa dostawa itd.)

Must Have Fashion: Najczęściej korzystam z wyprzedaży albo rabatów. Mam na telefonie aplikacje z kuponami i tam również czasem zaglądam. Lubię też śledzić gazetki promocyjne.

GdziePromocja: Wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych czy online?

Must Have Fashion: Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli mam czas i ochotę - wybieram się do centrum handlowego, choć to zawsze kończy się wielogodzinnym maratonem, po którym zawsze dopada mnie zmęczenie. Dlatego też bardzo często kupuję ubrania i dodatki w sklepach internetowych. Znam swój rozmiar, praktycznie zawsze kupione rzeczy idealnie leżą, jest to więc dla mnie bardzo wygodna forma robienia zakupów.

GdziePromocja: Gdzie warto szukać prezentów świątecznych i na co stawiasz w tym roku?

Wywiad z Must Have FashionMust Have Fashion: Jak wspominałam wcześniej głównie postawię w tym roku na ładne dodatki do
mieszkania. Teraz w sklepach można kupić prawdziwe cuda. Mój wybór wynika też pewnie z tego, że coraz bardziej interesuje się aranżacjami wnętrz i taka tematyka jest mi teraz bardzo bliska.

GdziePromocja: Najpiękniejszy i najgorszy prezent jaki dostałaś to…

Must Have Fashion: Najpiękniejszym był prezent, który sama sobie sprawiłam, czyli mój pies, Golden Retriver, który teraz ma już 8 lat. Najgroszego prezentu nie pamiętam.

GdziePromocja: Czy Twoim zdaniem jakość ubrań zawsze idzie w parze z ceną?

Must Have Fashion: Zdecydowanie nie! Teraz próbuje się nas nieco “oszukać”, oferując ubrania, owszem modne (i to jest ich wartość dodana), ale uszyte z bardzo mało wartościowych materiałów. Wszędzie króluje polyester i sztuczne dodatki. Kiedyś nie zwracałam na to większej uwagi i gdy coś wpadło mi w oko, lądowało w moim koszyku. Teraz bardzo często z niesmakiem wychodzę ze sklepu, gdy przykładowo piękny płaszczyk okazuje się nie dość, że bardzo drogi, to jeszcze uszyty z “plastiku”. Ja dziękuję za takie okazje i nie skorzystam.

GdziePromocja: Ile najwięcej byłabyś w stanie wydać na ubranie?

Must Have Fashion: Myślę, że kwoty do 500 zł są stosunkowo rozsądne. Powyżej 500 zł musi to być rzecz naprawdę porządna i wyjątkowa. Nie kupuję rzeczy drogich tylko dlatego, że mają malutkie logo znanego projektanta. Zdarza mi się to naprawdę rzadko, bo te kilka tysięcy na torebkę zdecydowanie bardziej wolę wydać na podróżowanie i zwiedzanie świata. To jest dla mnie jedna z największych wartości, a nie logo Chanel na torebce.

My również uważamy, że nie zawsze jakość idzie w parze z ceną, dlatego właśnie nieustannie staramy się dla Was wyszukiwać atrakcyjne promocje. Czasami za bardzo małe pieniądze można kupić prawdziwe skarby! Jeśli chcecie być na czasie ze wszystkimi trendami w modzie, czerpać inspiracje jak urządzić i udekorować swoje wnętrze, a także dowiedzieć się, jakie kosmetyki warto kupić żeby nie przepłacać, zaglądajcie na bloga Must Have Fashion oraz śledźcie profil bloga na Facebooku. Wszystkie zdjęcia, które zostały wykorzystane w artykule, pochodzą właśnie z bloga oraz mediów społecznościowych.

Must Have Fashion kupując świąteczne prezenty stawia przede wszystkim na akcesoria (torby, apaszki) oraz dekoracje do domu. A Wy? Na co się zdecydujecie? Możecie skorzystać z naszych podpowiedzi i rabatów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close