logo

Wysyp promocji "-40%"! Cropp, House i Bershka dają megarabaty

04gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Raz na jakiś czas sklepy rozpieszczają swoich klientów ogromnymi rabatami. Nadszedł dzień, w którym z rabatu w wysokości 40% można skorzystać na artykuły w aż trzech sklepach!

Cropp i House zdążyły już przyzwyczaić do udostępnianych okazyjnie kuponów z tak sporymi rabatami. Wczoraj pojawiła się informacja, że do pobrania gotowy jest już kolejny kupon z rabatem -40%, do wykorzystania od 4 do 7 grudnia 2014 roku.

Jak zdobyć rabat do House?

Odbiorcy newslettera tego sklepu swojego kuponu powinni szukać w skrzynkach mailowych. Jeżeli nie jesteśmy subskrybentami maili House'a, możemy pobrać kupon korzystając z aplikacji na Facebooku. Każdy kupon ma swój oryginalny numer. Upoważnia on do rabatu 40% na cały asortyment z kolekcji marki House, także rzeczy przecenione oraz artykuły na licencji.  Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna. Ze zniżki można skorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Cropp: -40% z kuponem

Bardzo podobnie wygląda także promocja w Cropp. Także w tym przypadku kupon rabatowy został wysłany mailowo do odbiorców newslettera. Osoby, które nie są subskrybentami wiadomości od tego sklepu, mogą pobrać kupon ze specjalnej strony na Facebooku. Rabat można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Warunkiem skorzystania ze zniżki w salonach Cropp jest przekazanie sprzedawcy kuponu z oryginalnym numerem bądź podanie numeru z kuponu. Promocja obejmuje również przeceniony asortyment marek Cropp i Chillin, a ilość rzeczy na paragonie jest dowolna. Tym razem rabat dotyczy również towarów na licencji. jednak nie obejmuje artykułów obcych marek. Kupon ważny jest od 4 do 7 grudnia.

Bershka: -40% na buty

Ta promocja różni się od akcji opisanych powyżej. Tutaj nie trzeba żadnych kuponów, by skorzystać ze zniżki, jednak ważna jest ona tylko i wyłącznie 4 grudnia. Nie dotyczy ona całego asortymentu, a jedynie wybranych produktów z jednej kategorii: obuwia. Bershka w swojej ofercie posiada zarówno buty  damskie i męskie, letnie, jak i zimowe, ze skóry prawdziwej i tworzywa sztucznego - jest więc w czym wybierać. W przypadku modeli zimowych ze skóry naturalnej skorzystanie z tak dużego rabatu może dać nam oszczędność nawet kilkuset złotych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close