logo

Wyścig banków na okazje

04paź 2013

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marysia Junak

0

Pół roku temu wraz z nową odsłoną mBanku wystartował projekt mOkazje skupiający promocje na wybrane usługi partnerów tego banku. W ostatnich dniach Alior Bank uruchomił aplikację mobilną z okazjami dla swoich klientów.

Dzięki Mapie Okazji od Alior Banku można w prosty sposób znaleźć atrakcyjne kupony promocyjne w tysiącach punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Obecnie jest to ponad tysiąc placówek handlowo-usługowych, należących do ogólnopolskich sieci, np. Centrum Wina, iSpot, Medicover, restauracje Sphinx, WOOK, a także firmy Swiss czy Telepizza). Gęstą sieć punktów promocji zasila w dużej mierze "Żabka".

Z kolei, mOkazje (mBank) to typowe kupony promocyjne aktywowane przez użytkownika przed dokonaniem zakupu w wybranej placówce, firmie czy restauracji. Działają one dwutorowo: jako aplikacja na Facebooku oraz w systemie transakcyjnym dostępnym dla klientów mBanku po zalogowaniu się na swoje konto.

kod rabatowe 2013

Przed dokonaniem zakupu wystarczy, że klient pokaże sprzedawcy wygenerowany przez aplikację kod i już może skorzystać z towaru lub usługi po obniżej cenie. Część promocji działa tak, jak w przypadku rabatów wykorzystujących moneyback, gdzie klient płaci pełną kwotę, a potem odzyskuje pieniądze (wpłata "X" procent zapłaconej kwoty z powrotem na konto).

Oczywiście, aby skorzystać z programu trzeba posiadać zarówno konto w mBanku przynajmniej w formie bezpłatnego konta eKONTO. mOKAZJE to forma programu lojalnościowego, w którym klienci mogą korzystać z okazji zakupowych.

kupony rabatowe mbank

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close