logo

Wyprzedaże elektroniki - gdzie sezonowe obniżki na sprzęt?

03sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Tuż po Bożym Narodzeniu w sklepach rozpoczynają się wiele wyprzedaże zimowe. I choć te zwykle kojarzą nam się z buszowaniem po sieciówkach w poszukiwaniu ubrań, nie tylko sklepy odzieżowe chętnie wyprzedają swój asortyment. Sporo możecie zyskać teraz kupując także elektronikę. Przygotowaliśmy dla Was spis wyprzedaży na sprzęt RTV i AGD!

Reklama

Sezon poświąteczny to wielki "bum" wyprzedażowy. To właśnie wtedy, tuż po Bożym Narodzeniu, możecie skorzystać z najwyższych zniżek w ciągu całego roku. I choć tego typu rabaty teoretycznie powinny być oferowane w Black Friday, to właśnie po Świętach macie okazję oszczędzić najwięcej. Ale zyskacie nie tylko na zakupie popularnych produktów typu odzież czy obuwie. Sklepy z elektroniką nie pozostają w tyle i również kuszą klientów wyprzedażami zeszłorocznych modeli sprzętu. A w których sklepach z elektroniką skorzytacie z atrakcyjnych rabatów?

Zimowe wietrzenie magazynów

1. Media Markt

Media Markt wietrzenie magazynów 2018

Jeszcze do 5 stycznia w Media Markt trwa wielkie wietrzenie magazynów, podczas którego nie tylko kupicie wybrany sprzęt w obniżonych cenach, ale skorzystacie także z możliwości zakupu nawet na 30 rat w korzystnej opcji 0%. Jakich zniżek możecie się spodziewać podczas wyprzedaży w Media Markt?

Media Markt wietrzenie magazynów 2018

Wybrane modele kupicie nawet kilkaset złotych taniej:

Dodatkowo przy zakupie tego smartfona otrzymacie jeszcze 200 zł zwrotu w gotówce, więc naprawdę warto!

2. Media Expert

Media Expert zimowa wyprzedaż

W Media Expert wystartował pierwszy tydzień wyprzedaży. Do 10 stycznia wybrane modele telewizorów, laptopów i tabletów, smartfonów, aparatów i AGD kupicie w mocno obniżonych cenach:

Media Markt wietrzenie magazynów 2018

3. RTV EURO AGD

Wyprzedaż RTV EURO AGD

RTV EURO AGD nie pozostaje w tyle za Media Markt i Media Expert! W sklepie tym jeszcze do 7 stycznia skorzystacie z drugiej rundy wyprzedaży do -60%. Jakie produkty czekają na Was w promocji?

RTV EURO AGD wyprzedaż

Wśród hitów wyprzedaży znalazły się takie produkty, jak:

To oczywiście nie wszystkie sklepy ze sprzętem RTV i AGD, które wyprzedają asortyment!

Gdzie jeszcze wyprzedaże elektroniki?

-> Avans: wybrane produkty w niższych cenach

-> eMAG: totalna wyprzedaż do -50%

-> Ole Ole!: wyprzedaż sprzętu RTV i AGD

-> Saturn: elektronika przeceniona na Nowy Rok

Szukacie innych wyprzedażowych okazji? Na blogu opublikowaliśmy aktualną listę wyprzedaży 2017/2018. A poniżej kilka innych promocji, z których warto skorzystać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close