logo

Wyprzedaż w Stradivarius i Bershka - zestawy do 100 zł

23cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Szaleństwo letnich promocji trwa! Kolejnymi popularnymi sieciówkami, które ogłosiły wyprzedaż, są Stradivarius i Bershka. Przygotowaliśmy dla Was zestawy ubrań do 100 złotych z tych sklepów - udowadniamy, że można ubierać się modnie i nie opróżniać swojego konta.

Reklama

Chcesz ubrać się modnie, ale nie chcesz jednocześnie wydawać wszystkich oszędności na zakup ubrań? Mamy na to sposób! Wystarczy skorzystać z wyprzedaży w Bershce i Stradivariusie! Stworzyliśmy stylizacje do 100 złotych, które mogą spodobać się właśnie Tobie.

Wyprzedaż Bershka

Paski, paski i jeszcze raz paski! Tak naprawdę towarzyszą nam one przez wszystkie lata trendów w modzie. My odchodzimy trochę od standardowych metod niełączenia-wzorów i robimy troszkę na przekór. Co powiecie na sukienkę w paski, a do tego buty w paski? :-D Taki zestaw może trochę "bije" po oczach, ale za to jak mało kosztuje - niecałe 80 zł!

Jeśli mamy pójść w bardziej klasyczne rozwiązania, to prostym, a jednocześnie ciekawym połączeniem może być dobranie czerwonych butów do czarnej sukienki. Zestaw, dzięki wyprzedażowym cenom, kosztuje niecałe 90 zł.

Który zestaw bardziej Wam się podoba?

Wyprzedaż Stradivarius

Jeszcze lepsze (bo niższe :-D) ceny znaleźliśmy na wyprzedaży w Stradivariusie. Za tę luźną, czerwoną sukienkę oraz oryginalne, sznurowane sandałki, zapłacimy łącznie 80 zł!

W kolejnym zestawie do 100 złotych króluje natomiast delikatność i biel.

Co myślisz o naszych propozycjach? Jeśli masz swój pomysł na stylizację z wyprzedaży do 100 złotych, daj znać! A jeśli szukasz konkretnego produktu w dobrej cenie, zawsze możesz zgłosić się do nas - chętnie poszukamy dla Ciebie czegoś w promocji. Przy okazji zapraszamy także do przejrzenia naszych kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close