logo

Wyprzedaż w Pandora: biżuteria tańsza nawet o 444 zł!

28mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiosenna wyprzedaż biżuterii na stronie Pandora właśnie ruszyła. Salon ten nie należy do najtańszych, ale znaleźliśmy modele przecenione nawet o 444 zł! Za większość zapłacicie mniej niż 100 zł.

Reklama

Musimy przyznać, że newsletter z informają o wiosennej wyprzedaży na stronie Pandora bardzo nas ucieszył! Dlaczego? Ponieważ kochamy biżuterię i doskonale wiemy, że Wy również, ale standardowe ceny w Pandorze nie należą do najniższych :-) Całe szczęście w oko od razu wpadła nam ta promocja! Skorzystacie z niej co prawda tylko online, ale zawsze przed zakupem możecie odwiedzić salon stacjonarny, przymierzyć wybraną biżuterię, a potem szybciutko zamówić ją przez internet w dużo niższej cenie. A prezentuje się ona naprawdę pięknie!

Pandora wyprzedaż wiosenna(Źródło: Pinterest)

Pandora słynie głównie z bransoletek ozdobionych zawieszkami, kamieniami i błyskotkami, ale żeby skompletować taki zestaw, jak na zdjęciach, potrzeba naprawdę kilkuset złotych. Jedna zawieszka to koszt, mniej więcej, 200 zł - 300 zł, oczywiście w zależności od tego, z czego została wykonana i jakie ma ozdoby. Ale od czego są wyprzedaże i nasze sokole oko?! Znaleźliśmy modele przecenione nawet o 444 zł, a na większość z nich nie wydacie więcej niż 100 zł, a nawet jeszcze mniej!

Pandora - biżuteria przeceniona nawet o 444 zł!

Doskonale wiemy, że zapewne większość, a przynajmniej część z Was, po doświadczeniach z promocjami i rabatami na hasło "oszczędzisz nawet 444 zł" włącza lampkę nad głową i myśli sobie, że coś tu nie gra. Wszystko gra! Ale jeśli dopóki nie zobaczycie, nie uwierzycie, to na dowód załączamy screen ze strony:

Wyprzedaż Pandora

Teraz już wierzycie? Złota zawieszka w kształcie szczęśliwej koniczynki może być Wasza za 135 zł i jest przeceniona aż o 444 zł w porównaniu do jej ceny regularnej 579 zł.

Na wyprzedaży w Pandorze za mniej niż 100 zł? Da się!

To nie koniec świetnych okazji z wyprzedaży online w Pandorze. Wyszukaliśmy dla Was również modele, za które zapłacicie mniej niż 100 zł. Zobaczcie:

Pandora wyprzedaż wiosenna

I nie są to wcale same zawieszki, ale również gotowa biżuteria: bransoletki, pierścionki. Swoją drogą, jeżeli szukacie zawieszek do swojej obecnej bransoletki, checie ją uzupełnić o dodatki, to ich ceny na wyprzedaży w Pandorze zaczynają się już 45 zł.

Mówi się, że biżuteria to przyjaciółka każdej kobiety i my całkowicie się pod tym podpisujemy! Ale Pandora to nie jedyny jubiler, w którym znajdziecie promocje na błyskotki!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close