logo

Wyprzedaż w Nike do -70%: ceny już od 35 zł!

21mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Czy nadejście wiosny może być jeszcze przyjemniejsze? Może! Nike ogłosiło dwudniową wyprzedaż z rabatami aż do -70%. Ceny markowych ubrań sportowych zaczynają się już od 35 zł!

Reklama

Jesteście prawdziwymi miłośnikami piłki nożnej i w każdej wolnej chwili spotykacie się ze znajomymi, rezerwujecie boisko i gracie do zmroku? Nie możecie przegapić żadnego meczu swojej ulubionej drużyny? Na wyprzedaży w Nike do -70%, która potrwa tylko do 22 marca, znajdziecie nie tylko markową odzież sportową do grania, ale również akcesoria i ubrania z logo swojego ukochanego klubu!

Nike wyprzedaż do -70%

FC Barcelona górą!

Mamy wśród naszych czytelników fanów Barcelony? Na pewno! :-) Dla Was na wyprzedaży w Nike znaleźliśmy kilka hitów w promocyjnych cenach nawet za 35 zł:

FC Barcelona Nike wyprzedaż

Dla tych, dla których FC Barcelona jest całym światem, takie okazje to nie lada gratka. Nike wie jak Wam poprawić humor! :-) Mimo że trudno będzie Wam w to uwierzyć, my wiemy, że nie wszyscy kochają Barcelonę. Dla osób neutralnych, które po prostu uwielbiają football też mamy coś specjalnego!

Dla każdego coś... taniego!

Kalendarzowa wiosna już nastała i niedługo będziecie mogli codziennie wychodzić na boisko i grać z kolegami. Chcecie skompletować swój strój piłkarski za naprawdę małe pieniądze? Skorzystajcie z wyprzedaży w Nike!

Wyprzedaż Nike do -70%

Za cały komplet niezbędny do grania w piłkę: buty, koszulkę i spodenki zapłacicie razem w promocyjnych cenach tylko 175 zł!!! A to nie jedyne okazje na odzież sportową, jakie dla Was mamy!

Sportowe promocje

Wyprzedaż w Nike dotyczy odzieży i obuwia do grania w piłkę nożną, ale dobrze wiemy, że przecież nie każdy lubi w nią grać. Biegacie? Jeździcie rowerem? Chodzicie na fitness lub na basen? Uprawiacie sport zawadowo lub amatorsko? Mamy dla Was rabaty!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close