logo

Wyprzedaż międzysezonowa w Reserved!

27paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Letnie i zimowe wyprzedaże to nie jedyny czas w roku, kiedy na wieszakach w sklepach królują czerwone znaczki z napisem "Sale". Także teraz, w środku jesieni, mamy okazje na spore oszczędności. Do sklepów oferujących wyprzedaż międzysezonową dołączył właśnie Reserved.

Reklama

Jesień pełna rabatów

Jeszcze parę lat temu o tzw. mid-season sales w Polsce mogliśmy tylko pomarzyć. Jeśli już pojawiały się jakieś okazje w środku sezonu, były to wybiórcze obniżki cen, a nie promocje z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście od przynajmniej 2 lat ta sytuacja wyraźnie się zmienia: coraz więcej sklepów solidnie przygotowuje się do wyprzedaży między sezonami, udostępniając całkiem szeroką ofertę przecenionej odzieży, obuwia i akcesoriów. Potwierdza to przygotowana przez nas lista mid-season sales, którą ciągle aktualizujemy, a którą znajdziecie w osobnym artykule, o wyprzedażach w środku sezonu właśnie.

Reserved przecenia

Żakiety, bluzy, swetry, płaszcze, sukienki - przeceniony asortyment w Reserved jest naprawdę szeroki. Co prawda, mało która rzecz przeceniona jest o 50%, ale warto pamiętać, że tego typu obniżki są bowiem stopniowe i ceny, które teraz zastaniemy w sklepach stacjonarnych i online na pewno bedą jeszcze niższe.

Wyprzedaż w Reserved obejmuje zarówno damski, męski jak i dziecięcy asortyment. Zamówienia za min. 150 zł są dodatkowo premiowane darmową dostawą kurierem standardowym.

Przejrzeliśmy przecenione artykuły dla kobiet i wybraliśmy 8, na które według nas warto zwrócić uwagę. Wiadomo, każdy ma swój gust, więc żeby nie narzucać nikomu naszego, kierowaliśmy się głownie kryterium cenowym: wybraliśmy ubrania przecenione o min. 40%, których cena nie przekracza 60 zł.

Reserved przecena Długa spódnica z kieszeniami za 19,99 zł (przeceniona z 59,99 zł)

 

 

Dwuczęściowa piżama z nadrukiem Bambi za 37,99 zł (przeceniona z 69,99 zł)