logo

Wyprzedaż 48-godzinna na Hotels.com: oszczędzasz do 50%

16mar 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Tylko 48 godzin wyprzedaży noclegów w hotelach z całego świata! Hotels.com oferuje naprawdę korzystne rozwiązania - jednak trzeba się pospieszyć. Sprawdź nasze propozycje.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze mimo tego, że planujesz spędzić nocleg w luksusowych hotelach na całym świecie? Dla nas ten pomysł wcale nie jest szalony! Dzięki 48-godzinnej wyprzedaży noclegów w Hotels.com przecież wszystko jest możliwe. Zobaczcie, które oferty najbardziej przykuły naszą uwagę.

Wyprzedaż na Hotels.com

Ideal Hotel Design - Francja (-37%)

Co powiecie na spędzenie noclegu w hotelu, który jest swego rodzaju siedzibą sztuki? ;-) Ten trzygwiazdkowy hotel charakteryzuje ciekawa stylistyka, która jest połączeniem zarówno współczesnych stylów architektonicznych, jak i elementów z okresu baroku czy renesansu.

Tylko teraz nocleg w tym hotelu jest przeceniony aż o 37%. Hotels.com zapewnia także Gwarancję najlepszej ceny - to znaczy, że jeśli znajdziesz gdzieś niższą cenę za taki sam pobyt, serwis zaoferuje Ci pobyt za tę samą cenę.

Hotel Geneve Ciudad de Mexico - Meksyk (-50%)

Skoro wyprzedaż noclegów w Hotels.com jest ogłoszona jako promocja do -50%, postanowiliśmy znaleźć właśnie taką ofertę, której zniżka będzie tak wysoka, jak obiecuje Hotels.com ;-) I znaleźliśmy! Pobyt aż 50% tańszy możesz wykupić w Meksyku. Hotel w stylu Art Deco z pewnością znajdzie uznanie miłośników elegancji oraz luksusu.

Maafushi Inn - Malediwy (-22%)

Serwis hotels.com skupia prawie wszystkie hotele z całego świata - również z rajskich wysp. Jedną z propozycji jest między innymi hotel na Malediwach i, o dziwo, nocleg w takim miejscu nie sprawi, że stracicie cały majątek. Wręcz przeciwnie - zaoszczędzicie pieniądze i jeszcze zyskacie wspaniałe wspomnienia!

Bangkok Patio - Tajlandia (-70%)

Wcześniej pisaliśmy, że wyprzedaż jest ogłoszona do 50% taniej, a tu taka miła niespodzianka! Aż 70% zniżki na nocleg w hotelu w Tajlandii - i to w samym Bangkoku, wow :-) Cena porówywalna jest do hoteli w Polsce, a nawet jeszcze taniej: 184 zł za noc, ale za to w jak pięknym hotelu!

Gracia City Hostel - Hiszpania (-20%)

A teraz HIT CENOWY! Co prawda zniżka nie jest jakaś duża, ale cena jest naprawdę zaskakująca - jedyne 42 zł za nocleg w Barcelonie? Wow!

Tanie wakacje

Dzięki takim ofertom można naprawdę dużo zaoszczędzić na noclegach. Jeśli połączylibyśmy takie rozwiązanie na przykład z ofertą tanich lotów (jak Szalona Środa w Polskich Liniach Lotniczych LOT), nasze wakacje mogą naprawdę niewiele kosztować. Takie rozwiązania znajdziecie między innymi w naszej wyszkiwarce GoDealla Travel, która zawiera wycieczki z rabatami zarówno na noclegi, jak i transport czy dodatkowe atrakcje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close