logo

Wypróbuj za darmo Esencję Knorr

09lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Darmowe testowanie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Internautów. Knorr zdaje się to doskonale wiedzieć, dlatego daje możliwość darmowego wypróbowania swojego produktu. Wystarczy poświęcić 30 sekund na wypełnienie formularza wysyłki.

Kilka miesięcy temu Knorr rozdawało bulionetki. Tym razem każdy, kto wypełni formularz wysyłki, otrzyma esencję do sosu pieczeniowego. Do rozdania jest aż 250 000 zestawów promocyjnych, w skład których wchodzą dwa opakowania Esencji Knorr (po dwa kubeczki w każdym opakowaniu). Promocja trwa od 5 lutego do 5 kwietnia 2015 roku.

Wejdź na stronę www.przepisy.pl/knorr/esencja-smaku i kliknij "Otrzymaj esencję" bądź "Wyślij jako prezent", jeżeli gratisem chcesz obdarować kogoś z rodziny bądź znajomego. Po wybraniu interesującej opcji, przejdziesz na stronę z formularzem wysyłki - tam podaj dane, na które esencja ma zostać dostarczona.

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa zestawy promocyjne. Wysyłka próbek będzie odbywać się w tygodniowych cyklach, począwszy od 12 lutego 2015 roku.

Po swoje darmowe esencje do sosu już się zgłosiliśmy, do czego Was również zachęcamy. Darmowe testowanie produktu jest bardzo dobrym sposobem na sprawdzenie, czy dany artykuł spełnia nasze oczekiwania i czy chcemy używać go częściej.

A jeżeli spodoba Wam się pomysł otrzymywania potrzebnych produktów, także spożywczych, prosto do Waszych drzwi, zobaczcie promocje w sklepach internetowych, które gwarantują dostawę do domu.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close