logo

Wyprawka dla studenta. Gdzie promocje i rabaty?

26wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Do rozpoczęcia roku akademickiego zostało jeszcze tylko 5 dni. Osoby, które dopiero rozpoczynają studia z pewnością muszą zaopatrzyć się w kilka niezbędnych rzeczy, jak laptop, notes, zapas długopisów czy kubek termiczny. Wiemy, gdzie znajdziecie rabaty!

Reklama

Pewnie dla niektórych z Was to olbrzymi krok w dorosłość, zmiana miejsca zamieszkania, nauka samodzielności. Ale nie martwcie się, studia to również świetna zabawa! Oczywiście... wszystko z umiarem :) Zanim jednak zaczniecie na dobre studiować, pomyślcie koniecznie o kilku rzeczach, które na pewno Wam się przydadzą. Podpowiemy Wam, gdzie skempletujecie taniej swoją wyprawkę.

Laptopy i tablety w promocji

Laptop czy tablet naprawdę bardzo przydają się na zajęciach do robienia notatek. My wiemy, gdzie znajdziecie laptopy nawet za 497 zł :) Zobaczcie, w jakich sklepach czekają na Was promocje:

Przybory w promocji

Jedni wolą robić notatki na laptopie czy tablecie, inni są zwolennikami tradycyjnego papieru. Dla każdego znajdzie się coś z rabatami. Poniżej lista księgarni i sklepów, w których zapłacicie mniej za zeszyty, notes czy przybory do pisania:

Kubki i termosy

Kubek termiczny albo termos na pewno Wam się przydadzą. Szczególnie zimą przed zajęciami o 8 rano :) Gdzie będziecie mogli znaleźć je tanio? Sprawdźcie:

Ale studia to nie tylko sama nauka i ciężka praca! Oczywiście to również czas świetnych zabaw, poznawania nowych ludzi. Jeśli już teraz planujecie zorganizować jakąś imprezę integracyjną i spotkać się, żeby poznać się, zanim studia się rozpoczną, mamy dla Was kupony rabatowe w największych studenckich miastach w Polsce na tańsze jedzenie:

Przed rozpoczęciem roku akademickiego z pewnością przyda Wam się również małe uzupełnienie garderoby na jesienne dni. Dlatego na dokładkę przygotowaliśmy dla Was listę promocji odzieżowych :) W tych sklepach będziecie mogli oszczędzić:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close