logo

Wyprawka dla kota za darmo od Whiskas

12mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Właśnie zyskałeś nowego współlokatora? Whiskas za darmo prześle Ci wyprawkę, w skład której wchodzą popularne produkty żywieniowe dla kotów. Aby je otrzymać, wystarczy kilka poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza.

Wyprawka należy się każdemu kociakowi, który nie skończył 6 miesięcy. Prezent od Whiskas to zestaw produktów, które stanowią 5-dniowe wyżywienie dla zwierzaka. Do rozdania jest 10 tysięcy paczek, każda o wartości 25 zł. W jej skład wchodzą:

  • 1 x karma sucha Whiskas Junior 300 g
  • 2 x Bonus Pack Whiskas Junior 400 g
  • 2 x saszetka Whiskas Junior 100 g

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Pierwsza-Paka.pl/Whiskas. Organizator akcji wymaga od nas podania imienia i daty urodzenia kotka, sposobu, w jaki zostaliśmy jego właścicielami, wgrania jego zdjęcia, a także wpisania naszych danych kontaktowych - są niezbędne, byśmy mogli otrzymać przesyłkę.

Kiedy wyrazimy już zgody marketingowe i kilkniemy "Wyślij", pozostaje tylko potwierdzenie adresu mailowego; trzeba więc kliknąć w link znajdujący się w wiadomości, która po kilku chwilach powinna dotrzeć do naszej skrzynki mailowej.

W ciągu 5 dni od portwierdzenia rejestracji otrzymamy na maila ankietę weryfikacyjną. Jeśli wypełnimy ją prawidłowo, prezent zostanie nadany. Organizator daje sobie 14 dni na przesłanie paczki.

Promocja Pierwsza Paka potrwa do 31 grudnia 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

 

Jeśli jesteś właścicielem małego psiaka i czujesz się pokrzywdzony, uspokajamy: akcja Pierwsza Paka dotyczyć będzie także produktów Pedigree - tak wyczytaliśmy w Regulaminie. Organizator nie podaje informacji kiedy będzie możliwe zamawianie wyprawek dla szczeniąt, wiadomo jednak, że będzie ich również 10 tysięcy: po połowie dla małych ras i ras średnich. Obiecujemy podać odpowiednią informację, kiedy tylko akcja ruszy ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close