logo

Wypraw dziecko do szkoły. Zniżki na artykuły szkolne

12sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Wrzesień nadchodzi, a wraz z nim szkoła. O kupnie szkolnych akcesoriów warto pomyśleć już teraz i skorzystać z promocji, których w sklepach obecnie nie brakuje. Zobacz, gdzie kupować, żeby oszczędzić.

Mimo, iż wakacje wciąż trwają, już kilka razy pisaliśmy o dobrych promocjach, które pomogą zaoszczędzić pieniądze na podręcznikach. Jednak podręczniki trzeba w czymś nosić do szkoły, a w ćwiczeniach trzeba czymś pisać i rysować. Dlatego tym razem postanowiliśmy dostarczyć Wam solidną dawkę informacji o zniżkach na akcesoria szkolne, czyli tak zwaną "wyprawkę".

Szkolna wyprawka z rabatem

Nikt nie lubi myśleć o obowiązkach, zwłaszcza w wakacje. Jednak nieubłagalnie czas letniej laby zbliża się ku końcowi i nie ma rady - trzeba pomyśleć o szkole i o tym, co będzie niezbędne dla naszego dziecka. Zeszyty, kredki, bloki, wycinanki, plastelina, pędzle, linijki, kątomierze, pastele, papier milimetrowy, cyrkle, nożyczki, piórniki - dużo tego, prawda? Żeby nie zbankrutować, trzeba szukać tańszych alternatyw. Przeszukaliśmy sklepy internetowe, a także gazetki promocyjne dużych hipermarketów. Zobaczcie zniżki i kody rabatowe, które dla Was wybraliśmy.


Do poniżej listy będziemy dopisywać kolejne sklepy, w których pojawią się promocje na artykuły szkolne.

 

Wyprawka szkolna: aktualne zniżki i rabaty:

Zaoszczędzić przyda się także na podręcznikach, dlatego poniżej wybraliśmy dla Was promocje i zniżki na książki do szkoły.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close