logo

Wygraj wyjazd na Fashion Week z marką Remington!

23lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Remington przedstawia konkurs dla "włosomaniaczek". Można w nim wygrać wyjazd na Fashion Week do Paryża. Przewidziana jest również Nagroda Gwarantowana i wiele innych atrakcji. Koniecznie o nich przeczytaj!

Promocja "Przygotuj się na Fashion Week z Remingtonem" trwa od 3.11.2015 do 31.12.2015 roku (do godziny 23:59). Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Decydujące są w w nim data i czas złożenia zamówienia lub rezerwacji w wybranym sklepie internetowym.

Reklama

Trzy kroki do wygranej

Udział w konkursie wiążę się z trzema prostymi krokami. Należy:

1. Kupić wybrany produkt marki Remington

2. Wejść na stronę internetową

3. Dokończyć zdanie "Czuję się piękna, gdy..."

Ważne jest, aby zachować paragon i kod EAN wycięty z opakowania. Ogłoszenie konkursu nastąpi drogą mailową i na stronie Remingtona do 15.01.2015 roku. Na Fashion Week do stolicy Francji możesz zabrać najlepszą przyjaciółkę, bo Nagroda Główna obejmuje wyjazd dla osoby towarzyszącej.

Remington promocja

Lista sklepów

Zakupy można zrobić w wybranym sklepie RTV/AGD. Poniżej prezentujemy listę kilku z nich:

Saturn

Media Markt

Agito

Media Expert

Media Markt

Kupiłaś już coś w ramach promocji ? Wspaniale! Zarejestruj się na stronie konkursowej i odbierz Nagrodę Gwarantowaną, czyli funkcjonalny ręcznik-turban do pielęgnacji włosów. Jest on niezawodny podczas nakładania odżywek i masek. Polecają go blogerki i fryzjerzy. Produkt ten nie tylko ułatwia pielęgnację, ale także świetnie wygląda.

Moc nagród

Konkurs wiąże się z innymi atrakcjami. Nagrodą Gwarantowaną jest wspomniany ręcznik-turban. Możesz także postarać się o Nagrodę Publiczności, którą jest ekskluzywna torebka Sabriny Pilewicz, model Napoli. Projektantka jest objawieniem w świecie mody. Jej stylowe torebki noszą polskie gwiazdy, dlatego Napoli nie może zabraknąć w Twojej szafie.

Konkurs Fashion Week

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Facebooka. Nagrody czekają na 15 najlepszych autorek zgłoszenia. To nie koniec! Kolejnym bonusem od Remingtona jest Nagroda Wyróżnienie dla miejsc 2-5. Jury wybierze cztery dodatkowe osoby, które otrzymają zestaw do stylizacji włosów o łącznej wartości 600 zł. Zestaw składa się z 3 części: suszarki, prostownicy i lokówki z serii PROtect.

Remington PROtect

Konkurs Remingtona jest doskonałą okazją do zakupu produktów do stylizacji włosów. Może Twoja mama lub siostra potrzebują nową suszarkę? Jeśli tak, to z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Produkty Remington są wysokiej jakości, dzięki nim możesz szaleć ze swoimi fryzurami (bez obawy, że się zniszczą). Dzisiaj anielica w lokach, jutro gładkowłosa bogini z marką Remington wszystko jest możliwe.

Tanie włosobranie!

Masz bzika na punkcie włosów? To wspaniale, bo my też. Wyszukaliśmy aktualne promocje związane z pielęgnacją niesfornych kosmyków. Dzięki nim Twoja fryzura zawsze będzie idealna.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close