logo

Wygraj wycieczkę do Legolandu w konkursie Castoramy!

30maj 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

3 czerwca zabierzcie swoje pociechy do Castoramy na Majsterkowy Dzień Dziecka, gdzie będzie czekać na nich mnóstwo atrakcji i konkursów. Do wygrania jest 3-dniowa wycieczka do Legolandu!

Reklama

Już po raz czwarty sieć sklepów budowalnych Castorama organizuje wielką akcję z okazji Dnia Dziecka, podczas której najmłodsi pod okiem swoich czujnych rodziców oraz animatorów będą mogli wziąć udział w grach i zabawach. Dzieciaki, oczywiście z pomocą dorosłych, pomalują wnętrza wybranymi przez siebie kolorami, spróbują swoich sił w pracach ogrodniczych i poczują się jak prawdziwi majsterkowicze podczas urządzania pokoju swoich marzeń. Majsterkowa zabawa rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o 10:00 i potrwa do 17:00

Majsterkowy konkurs

Castorama Dzień Dziecka 2017

Wisienką na torcie całego dnia fantastycznej zabawy, gier i upominków będzie konkurs, w którym do wygrania jest 3-dniowa wycieczka do jednego z najpopularniejszych parków rozrywki - Legolandu.

Żeby wziąć udział w konkursie i grać o nagrodę główną trzeba:

  • 3 czerwca w godzinach 10:00-17:00 przyjść do wybranego sklepu Castorama (lista sklepów objętych akcją)
  • wykonać kolaż na temat podany podczas Dnia Dziecka w Castoramie
  • zgłosić swój udział podczas Dnia Dziecka u organizatorów

Liczy się Wasza kreatywność i estetyka wykonania. Na autorów najlepszej, zdaniem jury, pracy konkursowej czeka niezapomniana przygoda w krainie klocków Lego! Szukaliśmy dla Was szczegółowego regulaminu konkursu, w którym dokładnie byłyby opisane wszystkie warunki i zasady, ale niestety na stronie Castoramy nie udało nam się go odnaleźć. Napisaliśmy w tej sprawie do doradcy klienta, który poinformował nas, że "nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie", ale może przesłać zapytanie dalej. Czekamy więc na odpowiedź i link do regulaminu, który niezwłocznie opublikujemy również na blogu :-)

A na pocieszenie...

Każdy konkurs ma to do siebie, że ktoś musi go wygrać. Na tym właśnie to polega. I chociaż wierzymy, że wszystkie prace będą zasługiwały na zwycięstwo, włożycie w nie całe swoje serce i wysiłek, to niestety wygrać może tylko 1 osoba. Jeżeli nie chcecie sprawić zawodu Waszym dzieciom i mimo wszystko pragniecie żeby wybrały się do Legolandu, wiemy gdzie w naprawdę dobrej cenie kupicie kupon na 3-dniową wycieczkę do krainy Lego.

Legoland Dania kupon rabatowyNa GoDealla.pl dostępna jest oferta serwisu MyDeal na 3-dniowy wyjazd dla 1 osoby do Legolandu Billund w Danii - najstarszego Legolandu na świecie! Ceny biletów zakupione w ramach kuponu zaczynają się od 99 zł w zależności od wybranego terminu wyjazdu:

  • 149 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 02-04.06.17
  • 189 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 11-13.08.17
  • 149 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 01-03.09.17
  • 99 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 21-23.10.17

Normalnie za standardowy bilet wstępu do Legolandu w Danii musielibyście zapłacić 199 zł, więc z kuponem rabatowym możecie zapłacić nawet 100 zł mniej, a za zaoszczędzone pieniądze wybrać się z dziećmi do kina czy na lody albo kupić im drobny upominek :-) A gdzie takiego szukać w promocji? Podpowiadamy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close