logo

Wygraj wakacje marzeń w konkursie Paradyż!

18kwi 2018

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Urządzasz swoje wnętrze? Świetnie się składa! Teraz możesz wygrać także 10 000 zł na wakacje marzeń lub setki innych nagród! Wszystko za sprawą konkursu marki Paradyż. Jak wziąć w nim udział?

Reklama

Jeżeli właśnie urządzacie swoje pierwsze gniazdko, planujecie remont lub zwyczajnie macie dosyć swoich dotychczasowych płytek w kuchni czy w łazience i chcecie zmienić je na nowe - teraz możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Poza remontem i Waszym zadowoleniem marka Paradyż być może wyśle Was na wymarzone wakacje :-) A te z pewnością przydadzą Wam się po zakończonej pracy i odmianą swojego wnętrza! Poniżej zamieszczamy wszystkie szczegóły i warunki konkursu marki Paradyż - #ParadyżWMoimStylu.

Zasady konkursu #ParadyżWMoimStylu

  1. Kup płytki Paradyż za minimum 700 zł - zachowaj dowód zakupu.
  2. Do 30.09 zarejestruj zakup poprzez formularz na stronie konkursowej.
  3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego płytki Paradyż są w Twoim stylu? (max. 700 znaków).

Paradyż konkurs

Kochani! Liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność! Im bardziej oryginalną odpowiedź udzielicie na pytanie konkursowe, tym większe szanse macie na wygraną. Wasze odpowiedzi będzie oceniać specjalna komisja. A co jeśli Wasze uzasadnienie się spodoba? :-) Wtedy zgarniecie jedną z nagród!

Nagrody w konkursie

Paradyż konkurs

Konkurs #ParadyżWMoimStylu trwa do 30 września i w tym czasie macie szansę zgarnąć:

  • codziennie voucher 100 zł na zakupy w drogeriach Rossmann,
  • co tydzień voucher 1000 zł na zakupy w Ikea,
  • co miesiąc voucher na usługi turystyczne wystawiony przez Wakacje.pl o wartości 10 000 zł na wakacje marzeń.

Łącznie do zdobycia jest 6 nagród miesięcznych, 26 nagród tygodniowych i 181 nagród dziennych! Jeśli musicie urządzić swoją łazienkę, wymienić płytki na tarasie lub położyć nowe w kuchni - 700 zł to wcale nie tak dużo i wydacie ten budżet szybciej, niż Wam się wydaje. Pamiętajcie tylko, żeby zachować paragon, zarejestrować zakup na stronie i odpowiedź na pytanie konkursowe! :-) Wam zajmie to chwilę, a wygrać możecie wymarzone wakacje, więc naprawdę warto!

O ewentualnej wygranej zostaniecie poinformowani mailowo na adres, który podacie w formularzu konkursowym. Regulamin dostępny jest na stronie z konkursem.

Budujesz, remontujesz lub urządzasz mieszkanie?

Zbliża się sezon remontowy, więc to doskonały moment na zakup nowych płytek i wzięcie udziału w konkursie marki Paradyż! Jeśli jednak, poza płytkami, potrzebujecie także materiałów budowlanych lub elementów wyposażenia wnętrz, dzięki promocjom, które dla Was wyszukaliśmy, kupicie je taniej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close